Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Regenon hatása, mellékhatása...

A Regenon hatása, mellékhatása, meddig lehet szedni?

Figyelt kérdés
2007. febr. 28. 12:00
 1/10 anonim válasza:
100%
Ez egy külföldi gyógyszertárakban abszolút legálisan kapható gyógyszer.Fokozza az anyagcserét,ezért fontos,hogy csak úgy hat,ha eszel.A retard változatából érdemes 2-3 levéllel bevenni,persze az is fontos,hány kilótól kivánsz megszabadulni.Ez 20-30 db.Hatása természetesen az,hogy fogysz.Mellékhatása legfeljebb egy kis fejfájás,ami azért van általában,mert abszolút nincs étvágyad tőle,ezért nem eszel,ettől viszont fájhat a fejed.
2007. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én 3 honapig szedtem,nem volt semmi mellék hatása.Ami igaz az ,hogy ki száritja nagyon a szájat,sok vizet kell a szedése alatt fogyasztani.
2007. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
82%

A Regenon Magyarországon sem tiltólistán, sem illegális gyógyszerlistán nincsen!

Sajnos sokan keverik az Adipexel, és állítják az ellenkezőjét.

Én mielőtt beszedtem, még a bűnmegelőzési osztályt is felhívtam a rendőrségen, pont emiatt.


Nem lehet kapni itthon, nincs OGYI száma, ennyi.


Mivel minden környező országban, legálisan patikában megvehető készítmény (receptköteles), így saját részre bárki behozhatja, akár meg is rendelheti gyógyszerfutár cégen keresztül kintről, igaz borsos áron.


Mint mindenből ebből is van hamisítvány is. A Viagrából is, meg ahogy a FÓKUSZ-ban néztem már a szívgyógyszerekből, vérnyomás csökkentőkből is.


Ezért nagyon fontos, hogy csak leigazolható forrásból vegyen aki belevág a kúrába.

Lehet pár százassal drágább lesz úgy, mint amit a netes nepperek árulnak az illegális szteroidokkal meg potencia növelőkkel együtt, de az egészség a tét.


Eleve attól ne vegyen senki semmit, aki csak parkolóban akar személyesen átadni valamit, mert a nevét, címét még egy postai borítékra sem írná rá szívesen...az legyen gyanús!


Nekem ráment jópár hetem, mire megbízható, leinformálható forrást találtam!!


Én szedtem 2 éve a Regenon 25mg-os változatát, mert a Retard gyenge volt, abból napi 1 szem az 60mg hatóanyag, míg a 25mg-osból a napi 3-4 szem az ugye 75-100mg.

Egy hónap alatt több mint 10 kilót fogytam, vissza sem jött belőle semmi, és mellékhatásként is csak a fokozott vízivás jelentkezett.


A Regenonnal együtt élni nem lehet, aki nem tudja a szedése alatt az életformáját megváltoztatni, és az abbahagyása után megint zabálásba kezd, az vissza fogja hízni amit leadott.

2007. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
35%
ha vki tud segíteni regenon szerzésben az írjon légyszi. nino62@freemail.hu köszi. fontos.
2008. nov. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Sziasztok!!

Én ma kezdtem el a regenont szedni.Kicsit parázoma mellék hatásoktól.De már 2-1/2 órája bennem van és a szimj ézésen kívül hál isten nincs semmi:-)))

ENNEK NAGYON ÖRÜLÖK!!!

Én még nem szedtem semmit illetev 1x be vettem 1 szem reductilt és olyan rosszul éreztem magam,hogy el is adtam.

Nagyon remélem ez nem fog változni és leadok egy pár kg-t.Nem akarok sokat kb 8-10kg.Persze az lesz a tuti ha nem is jön majd vissza:-))

remélem sokmindekinek segítet már a Regenon.

Írjatok mert kíváncsi vok a váleményekre no meg a tapasztalatokra:-)))

Szép napot mindenkinek!!!

2009. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Sziasztok!én szedtem regenont,3hétig a 6kg feleslegemből le is ment 5kg,igy a 4.heti adagot már be sem szedtem! SZájszárazságon és a kézhidegségen kívül semmit nem éreztem!Utána mikor abbahagytam 3 hétig akármit ettem nem híztam vissza viszont a 4.héttől kezdett visszajönni!Igy megint elkezdtem....Én már nagyon sok mindent ki próbáltam (Adipex,fogyitea,mindenféle teremben,pult alól kapható"csodaszerek")de ez vált be a legjobban!Szóval ajánlom mindenkinek és sok sikert a fogyiban!!
2009. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
és a regegnon mellett mit és mennyit lehet ennyi?hány kcalt?
2009. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az étvágycsökkentő kapszulának 3 hatása van:


1. Elveszi az éhségérzetet (ez egyben a legfontosabb hatása is)


A kapszula a gyomor receptorait olajos réteggel vonja be, ezáltal jóllakottság érzetét kelti. S mivel nem érzed magad éhesnek, csak 800-900 kalóriát fogsz megenni naponta (de azt is csak megszokásból, nem azért mert éhes vagy).


Ha mégis megkívánsz valamit, pár falat után úgy érzed, teljesen jól laktál és nem eszed meg a legfinomabb falatokat sem, mert NEM FOGOD KÍVÁNNI.


Csoki- és kóla függők tanúsítják, hogy elsőként az édes ízekről szoksz majd le. E tájékoztató alapján sokan kipróbálták a kapszulát (lent olvasható beszámolójuk) és mindannyian erről számoltak be. Közülük bárki szívesen elmeséli tapasztalatát, akár privát is.


Én 15 kg fölöslegtől szabadultam meg 6 hét alatt, és egy éven belül ebből semmi nem jött vissza.


2. Enyhén vízhajtó


Ezért a mérgek, a salakanyagok és a bontott zsír tökéletesen kiürülnek a szervezetből. A diétáknál nagyon fontos folyadékbevitel betartását is e hatás segíti.


3. A szervezet kalória felhasználását megsokszorozza


Egész kis mértékben ( » 15%-kal ® a normál 65-70-es pulzus helyett 75-80 körüli lesz) emelkedik a pulzusszám, ezáltal a zsírégetés a 3-4-szeresére nő. Ennek köszönhető, hogy a "zsíros részek" (has, csípő, comb) változnak először és látványosan: combból pl. 3-8 cm is lemehet az első héten, vagy akár 1 ruhamérettel kisebbre lesz szükség a szokottnál az első hónap után.


Mennyit lehet a kapszulával fogyni?


A tapasztalatok azt igazolják, hogy az első hónapban (testsúlytól és alkattól függően) 8-15 kg adható le. Később kevesebb megy le, mert addigra a felesleg is kevesebb.


Természetesen szélsőséges eset is van, amikor valaki ennek többszörösét adja le egy hónap alatt. Ehhez persze a rendszeres mozgás és tudatos étkezés is szükséges.


Ha valaki erre nem képes, s csak a kapszula hatásában bízik, az a fent említett súlycsökkenésre számíthat.


A leggyakoribb a 17-20 kg-os fogyás a 3 hónapos kúra alatt, de akár 30 kg is leadható.


A férfiaknál általában még nagyobb a súlyvesztés, mert ha kevesebbet esznek, az már eleve több száz mínusz kalória, másrészt a kevesebb ételmennyiségtől nagyságrendileg nagyobb a fogyás.


Saját tapasztalat és a beszámolók is alátámasztják, hogy 1 éven belül a leadott kilók nem jönnek vissza. 1-1 kg-val mindig változik a testsúly, de a jo-jó effektus ennél a módszernél nem érvényes, mert nem vagy éhes, és nem eszel csak azért, mert azt szoktad meg. A Regenon leszoktat arról, hogy akkor is együnk, ha nem "korog a gyomrunk".


Bármit lehet enni a kapszula szedése alatt (mennyiségben igaz kevesebbet, mint amire számítunk), így nem kell sóvárogni bizonyos dolgok iránt, ami a diéták többségénél jellemző. Ha nem vonunk meg magunktól semmit, akkor nem kell azt a kúra végeztével pótolnunk. Ez is segíti a testsúly megtartását.



MELLÉKHATÁSOK: SZÁJSZÁRASSÁG, MEGNÖVEKEDETT PULZUSSZÁM, ÁLMATLANSÁG, FOKOZOTT AKTIVÍTÁS ÉRZÉKELHETŐ!

TILOS A SZERT SZEDNI: SZOPOTATÁS ILLETVE TERHESSÉG ALATT, VALAMINT SZÍV ÉS ÉRRENDSZERI BETEGSÉGEK ESETÉBEN!

2009. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok hol lehet beszerezni? mennyibe kerül? nekem 10 kg feleslegem van, babát szeretnék és ezért szertnék lefogyni. és mi van akkor ha ugy szedem hogy közbe derül ki hogy terhes vagyok? mennyire emeli meg a pulzus számot? nekem alapbol 80
2009. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én 2008-ban beszedtem belőle 3 levéllel,ledobtam 20 kg felesleget, ami azóta sem jött vissza, pedig azóta már gyerekem is van. Szerintem fantasztikus fogyasztószer. Mégis vannak ellenérveim: a fent leírt mellékhatások nálam mind jelentkeztek (tipikus anfetamin hatás, egyébként van is benne) és amikora kúra végén jártam, rámjött egy rettenetes rosszullét, kórházba vittek, nem tudom, milyen szurit kaptam, de attól jobban lettem. Az ügyeletes annyit mondott: az a bajom, hogy túlpörögtem és minden fajta vérvétel vagy vizeletvizsgálat nélkül azt mondta, hogy valószínűleg narkotikum van a szervezetemben és emiatt vagyok rosszul. Azóta nem szedem, még mindig megvan egy fél levéllel, azon gondolkodom azóta is, hogy kidobom. De mivel nagyon jó fogyasztó, még nem tettem. Viszont nagyon káros az egészségre. Akinek magas a vérnyomása, az pl. kapásból felejtse el.
2010. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!