Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mysimba szedését leállította...

Mysimba szedését leállította a dokim. Ennek ellenére folytathatom?

Figyelt kérdés
Sok sok kiló leszaladt, de van még 70 szemem, a dokinak fel sem mertem vetni, hogy folytatnám. Valakinek volt már ezzel tapasztalata?

2020. okt. 12. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Valami oka volt, hogy a doki leállította a szedését. Én nem szedném ha az orvos nem engedi tovább.
2020. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Szedjedd csak orvosi utasítás ellenére ha ennyi eszed van.🤾
2020. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Miért állította le, hány cm/kg vagy?
2020. okt. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Pontosabban mi is a mysimba?
2020. okt. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Persze! - ha magad feje után mész, minek mentél dokihoz

Orvosi ellenjavallat esetén szedni a gyógyszert nem vall nagy megfontoltságra (ész sem kell hozzá, csak tabletta...).

2020. okt. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Én megnéztem mi az a mysimba.Azt írja,naltrexone.Ezt a heronista ismerősöm szedte mikor próbált leállni, ez egy ópiát antagonista.Létezik,vagy valamit nagyon félreolvastam? Nem tudom,hogy tudod-e mi az tramadol,de régen Magyarorszàgon hozzá lehetett jutni,és sok rossz körökben forgó nő ezzel akart fogyni....

De mondom,lehet én értelmeztem valamit félre.Léteznek más vényköteles fogyást segítő gyógyszerek,esetleg kérdezd meg az orvosod,hogy írjon fel valami alternatívát.

2020. okt. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, erről Én még nem hallottam. :D Nekem túlsúly miatt írták fel.

Nem tartja már indokoltak az orvosom a tovább szedését 15kg leszaladt. Persze a megfelelő étkezés mellett.

Csak nem tudtam mit kezdjek így a megmaradt adaggal, mert marha drága gyógyszer, most meg dobhatom ki.

2020. okt. 13. 07:18
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak azért állított le,mert lefogytàl és nem tartja tovább indokoltnak (és nem a mellékhatások miatt vagy egyèb) akkor ne dobd ki.Figyeld meg hogyan tudod tartani a fogyást illetve az elért testsúlyt gyógyszer nélkül.Ha nem is szeded,de a tudat,hogy van,szerintem megnyugvást fog adni.
2020. okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15 kg fogyáshoz minek kellett egyáltalán ilyesmi? Az orvos helyében fel sem írtam volna..
2020. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utánanéztem, sok mellékhatása van, olyanok is, amik gyakran előfordulnak. Az agyra hat, így pszichés betegségeket is kialakíthat vagy súlyosbíthat.


Egyébként nem drágább, mint a többi gyógyszer, sőt, csak nincs rá TB-támogatás.

2020. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!