Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Egészségi okból fogynom...

Egészségi okból fogynom kellene. Melyik fogyókúrát javasoljátok?! ECOSLIMET vagy a REGENORt?! De még nem döntöttem.

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 08:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Egyél egészégesen és mozogj mellette. Legjobb lenne, ha egy szakéetővel csinálnád, aki làtja, hogy neked mire van szükséged.
2020. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyesmire szükséged, csak pénz lehúzás. Egyél kevesebbet, vannak kalkulátorok, appok, amik segítenek.

Adataid, eü. problémád, mennyit szeretnél fogyni?

2020. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerjuk a reklamot, koszonjuk.
2020. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%

Az Ecoslimet nem ismerem, Reg-enort kúrát viszont én is csináltam már többször. A feleségem 27 kilót fogyott vele. Annyira megtetszett, hogy azóta ezzel is foglalkozunk, a csapatunkban már sok százan végig csinálták a kúrát, úgyhogy van elég tapasztalatunk és statisztikánk.


Amit fontos tudni a Reg-enorról, hogy ez nem egy fogyasztószer, nem arra lett kifejlesztve. Rendbe rakja az emésztést, fokozza az epeműködést. A fogyás csak ennek a mellékhatása szokott lenni.

A kúra fontos része egy ketogén-szerű diéta betartása is. Nem szabad olajat, cukrot, tejterméket, ecetet fogyasztani a kúra ideje alatt. Viszont minden étkezésnél muszáj valamennyi zsírt fogyasztani. Minden nap háromszor kell enni, tilos éhezni.

Egyre több tanulmány támasztja alá, hogy a ketogén diéta milyen hatásos sok e.ü. problémára. A Reg-enor csupán felgyorsítja ezeket a folyamatokat.


Kérdező: Azt tudnám javasolni, hogy keress embereket, akik már túl vannak egy sikeres Ecoslim vagy Reg-enor kúrán, beszélgess el velük alaposan és döntsd el, hogy melyiket tudnád végig csinálni. (Ha úgy érzed, hogy a Reg-enor diétát nem lennél képes betartani, akkor inkább hozzá se kezdj, mert csak csalódás és pénzkidobás lesz belőle)


Ha van bármilyen kérdésed, akkor szívesen válaszolok rá. (Akár itt nyilvánosan is, hogy jól lepontozhassanak a többiek :) )

2020. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Regenor egy keto dieta + sallang - penz a penztarcadbol
2020. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Egyiket se. Fejezd be a zabálást, és húzzál biciklizni. A többi a lustáknak való kamu, pénzlehúzás.
2020. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Lehet mindenféle kiskapukat keresni, amik "könnyebbé" teszik a fogyás.


De a vége az lesz, hogy sokkal jobban fogsz éhezni ... sokkal nehezebb lesz.


Így nagyobb eséllyel adod fel.


Ha sikerül is lefogynod életmódot kell váltanod, mert meg is kell tartani a súlyodat.


A legengyszerűbb ha csak kevesebbet eszel...

2020. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A hozzád legközelebbi EFI irodát javaslom, szakemberek ingyen és szívesen segítenek! :)
2020. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

A fogyáshoz két dolog szükséges. Az első és legfontosabb, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit felhasználsz. Ehhez kell a más mások által is említett intenzív mozgás.

A másik, hogy a szervezeted ne kezdjen el tartalékolni. Ez akkor következik be, ha ritkán eszel. Ezt a szervezeted vészjelzésként érzékeli és felkészül az ínséges időkre elkezd tartalékolni. Megoldás, napi ötszöri de, KEVÉS étkezés. Ekkor a szervezet felhasznál minden bevitt kalóriát, mert tudja, hogy lesz utánpótlás. Ezt orvosi javaslatra csináltam és működött. Amikor a fogyókúrás tanács úgy kezdődött, hogy az eddigi három, helyett egyek ötször de csak keveset, nehezen akartam elhinni, hogy beválik. Bevált

Természetesen ha a gép előtt ülsz egész nap, akkor csak a fogolytábori módszer működik, kaja semmi.

2020. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hat en olvastam errol a regenorrol velemenyeket es a legtobb ember azt mondta, hogy szetcseszte a szervezetet, emeszteset, volt akinek a gyomrat is tonkretette egy eletre. Es tobben is irtak ezt, nem anonim oldalon!
2020. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!