Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a fogyasztó...

Hanna1999 kérdése:

Mi a véleményetek a fogyasztó teakevérekröl?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnátok ajánlani olyan teákat amelyek elösegitik a fogyaszt?
2020. nov. 4. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
placebo!
2020. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Amíg lehetett kapni Bogumil fogyasztó teát, én azzal fogytam le többek között 64 kg-ról 57kg-ra. Persze nem ettem kenyeret, mindennek a felét ettem. Menzán ez nem volt nehéz, csak otthon, de volt motivációm, és ez a tükör. Na és az, hogy az orvos aki ajánlotta, 2x kövérebb volt, mint én. A gyógyszertári fogyasztó teák biztonságosabbak. Próba cseresznye.
2020. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Persze nem ettem kenyeret, mindennek a felét ettem."


Hát akkor ezért fogytál, nem a teától! Az legfeljebb pszichésen segített... azaz: placebo.

2020. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A 2-esnek túl sok esze nem lehet, de sebaj, valakinek el kell adni a hatástalan teákat is.

Kérdező, akaraterőtől és kevesebb kalóriától fogsz fogyni, nem attól, hogy a kosárba berakod a fagyasztott hasáb mellé valamelyik b_zi teát.

2020. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Maté tea, puerh tea, zöld tea, gyömbértea. Ezek segítenek! Jó melegen kell őket fogyasztani! De alapvetően ne a teáktól várd a fogyást! Hagyd el a szénhidrátokat (liszt, cukor, keményítő) és kezdj el aerob edzéseket csinálni! 2 hónap alatt biztosan látható lesz az eredmény! Csak vedd komolyan!


[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

2020. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!