Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha elkezdem szedni a REDUCTIL...

Ha elkezdem szedni a REDUCTIL gyógyszert segít elvenni az édesség utáni vágyat?

Figyelt kérdés

Szülés után vagyok 4 hónappal, már nem szoptatok, sajnos elfogyott a tejem,1 hónapja kb nagyon nagyon kívánom az édességet, és sajnos kevés az akaraterőm ezért meg is eszem, sajna a súlyom borzasztóan "elszaladt"


Érdemes elkezdenem szedni?

Segít megszabadúlni a fölös 20 kg-tól?

Olvastam jót is meg rosszat is róla.

Kinek mi a személyes tapasztalata?

Csak vényre kapható?


2008. dec. 1. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még szoptatok, de ugyanerre készülök én is. A hugom kb. 2 és fél hónapja szedi, és már 16 kg-ot fogyott! Az agyban teszi helyre a dolgokat: nem leszel éhes, úgy érzed mintha telezabáltad volna magad. Viszont vannak kellemetlen mellékhatásai: idegesség, feszültség, remegés, álmatlanság. Egy pár nap után kialakul egyfajta hozzászokás, és akkor már nem olyan hatásos. De ha pár napig úgy is alig eszel össze tud annyira szűkülni a gyomrod, hogy kibírj egy napot gyógyszer nélkül. Utána ha megint beveszed, megint jó lesz. Úgy a leghatásosabb, ha kb. 10-11 körül veszed be, így egész nap lesz hatása. De mondom ha már pár falat kajával el vagy egész nap, később kibirod napokig is nélküle. A tesóm is így csinálja. De persze eszik azért. Minden nap eszik gyümölcsöt, húst és zöldséget. De semmi mást! És mivel már ilyen sok lement, ösztönzőleg hat, és gyógyszer nélkül is van önkontrollja. Csak vényre kapható, háziorvos felírja. Sok sikert! Én is már alig várom hogy elkezdhessem:)!
2008. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Centiben a leglátványosabb a tesómnál: csípőben 20 cm!!!!! Ez már döfi mi? És semmit nem mozog!
2008. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedem,nem kívánom a kaját se az édeset,egy icipicit érzem az éhséget kajaidőben,nekem nincs mellékhatása,és én recept nélkül vettem 1 levéllel.
2008. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Recept nélkül hol?
2008. dec. 3. 10:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ahol lakom,ott a gytárba.Már sokan ,,leugattak" érte,h recept nélkül kaptam,de soha senki nem mondta,h úgy nem lehet.csk adták,én nem tehetek róla.
2008. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
helyileg hol lax?
2008. dec. 3. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
szerinted ezt itt fogom megírni?
2008. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segített elvenni az éd utáni vágyat,ha be is kapok 1-2 falatot,az untig elég,nem kell több.
2008. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne írhatnád le?-.-
2008. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt én se értem, hogy miért nem írja le.
2008. dec. 13. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!