Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnék leadni 30kg felesleg...

Szeretnék leadni 30kg felesleget, lehetséges valami szerrel?

Figyelt kérdés

105 kg vagyok és nyárra leszeretnék adni minél többet, edző termek zárva vannak sajnos. Ezért tablettával szeretnél fogyni, tudtok valami hatásos szert ajánlani?

22 éves vagyok és Férfi.



2020. dec. 25. 00:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Tele van a net ilyen fogyókúrás tabletták reklámjaival,nem kell sokat keresgélned.Sőt még olyan bogyó is vehetsz amitől állítólag harminc centis farkad nő 10 perc alatt,szóval csak óvatosan vele.Ismerek olyanokat akik vettek ilyen cuccokat,az egyik ugyanúgy 145 kiló ahogy eddig,a másiknak meg ugyanúgy 13 centis farka van mint korábban.De te vegyél meg nyugodtan mindent ha hiszel a mesékben,hátha nálad működni fog.Ha viszont úgy érzed,hogy kinőttél a gyerekkorból akkor sportolj meg diétázz,ennyi az egész.
2020. dec. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A gyomorgyűrűt semmiképpen nem ajánlom ennél a súlynál. Ez azért változtatható lenne sporttal és diétával. A gyűrűt az életveszélyesen túlsúlyos (300-400 kg feletti) - embereknek javasolják ORVOSOK!!
2020. dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Gyomor gyűrű egyszerű kis műtét es éhség nek vége
2020. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos nincsenek. Amiket a neten látsz felugró reklámokban, azok nem használnak. Csak gondolj bele: Megveszed 15 ezerért a 30 darabot. Na, nekem már ott gyanús, hogy 15 ezer forint. A minőségi, márkás táplálékkiegészítőm/vitaminom kerül ennyibe. Fogadni merek hogy ennek márkája sincs. Az egyetlen ilyen ( vagy ilyesmi ) dolog a zsírleszívás. De mivel az nem 15 ezer forint, inkább maradnak kövérek. Van egy nagyon motiváló videó Youtube-on. Arról szól, hogy egy 80 kilós testépítő/személyi edző eldöntötte hogy felszedi a testének 50 százalékát ( ami ebben az esteben 40 kiló ), hogy jobban megértse a túlsúlyos vendégeinek a fogyási nehézségeit és problémáit. Elhízott, és leadta mind a 40 kilót fél év alatt. Érdekes volt végig nézni hogy hogy változik a teste, a személyisége ezáltal.
2020. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A tablettáktól nem várhatsz csodát. Van olyan cucc, amivel lehet egy kicsit ügyeskedni, de az finomhangolásra való. Te ahhoz nem férsz hozzá.


Energiadeficitbe kell kerülnöd. Szóval ne egyél olyan sokat. Olyan ételeket válassz, amiknek nagy a térfogata, és kicsi az energiatartalma. Illetve nekem a tejes kávé órákra el tudja tolni a kínzó éhségérzetet. Ennyi az okosság. Ennyi.

2020. dec. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem evezopad napi 1,5- 2 ora edzes reszekre bontva.. 1000 1300 kalloria karon pulzusmero.. fordulatszam megfelelo intenzitasba legyen
2020. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Melle vettem Fejerje laktoz mentes hidrotizatumat.. ezzel kell egy turmix aztan tizorai egy banan chia maggal ebed csirkemmel v lazac parolt zoldseggel edes burgonyaval.. aztan edzes... aztan turmix kb.. 5 fele.. edzes elott 1000mg l karnitin amikor zsir allol jonnek ki azok a csontok amik eddig rejtett szervezet.. racsodalkozol je itt is van ilyen.. Na mindegy ebben az evben fogytam 14kg mot..
2020. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!