Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Aki szedett már Biotech Super...

Aki szedett már Biotech Super Fat Burnert, hogy néz ki a tabletta, mert szerintem átvertek?

Figyelt kérdés
Rendeltem az euromedic webáruházból elég olcsón (3640 Ft) Super Fat Burnert, régen is használtam és jó volt viszont!! Kibontás után büdös szaga volt és egyáltalán nem úgy néz ki mint a régi hófehér színű nagy tabletta. Ez kisebb más alakú, és barna pöttyök vannak rajta. Ez normális , új fajta vagy jól át lettem b*szva? Nem merem beszedni segítsetek!

2021. jan. 26. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miben segítsünk?
2021. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aki tudja és ismeri a terméket, kérem mondja meg ,magának a tablettának milyen a külleme? Mert ez nagyon nem olyan ,amire emlékszem.Az nagy hófehér szagtalan volt. Ez büdös barna kiütött pöttyök vannak rajta.
2021. jan. 26. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy, hófehér
2021. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem képpel csatolva küld el a Biotechnek emailbe, és hogy honnan vetted, és majd ők megválaszolják, hogy így kell e kinéznie, és hogy a küldő webáruhaz viszonteladó-e.
2021. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem tudok a kérdésedre válaszolni, de néhány éve én is jártam így a Biotech egyik termékével, de nem volt viszonyítási alapom, csak más márkákról tudtam, hogy nem elviselhetetlenül büdösek. Nagyon jót ír a 4-es.
2021. jan. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én most szedem enyhén olyan kutyatáp illata van és nekem is vannak benne barna pöttyök. Én boltjuk ba vettem.
2021. jan. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írtam már tegnap a biotechnek csak nem még nem válaszoltak. Valami viszont biztos változott ,mert alakja színe szaga más. Instagram oldalunkon láttam egy képet ,hogy olyan mint az enyém szóval elvileg okés. Köszönöm ! :)
2021. jan. 27. 07:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Azelőtt bérgyártásban volt azért nézett ki másképp,semmi baja.

Egyre több termékük gyártását veszi át a saját üzemük ahogy bővül, azért fordul elő, hogy másképp néz ki egy adott termék idővel. (más fajta gépek más-más szerszámokkal,stb)

Illetve a tabletták bevonatolása se megy túl rég az üzemben, azon is van még mit fejleszteni, azért "pöttyös" mert maga a tabletta színe üt át rajta.

De összetételben ugyanaz.

2021. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!