Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Biotech usa Thermo Drine...

Biotech usa Thermo Drine Liquid 500 vélemény?

Figyelt kérdés

Tavaly felszedtem +10 kg ami szépen meg mutatta magát a testemen = Striak minden hajlatnal . Azóta szépen tartom a súlyomat 65-70 között de nehéznek érzem magam. Sok jót olvastam róla de nem eleget hogy biztos legyek benne ez a kiegészítő kell a dietamhoz es a mozgás mellé!?

Szóval ha minimalisabban eszek kenyeret, lisztet, cukrot és nem iszok édes lottyoket plusz minden nap beiktatok egy kardio edzést hatasos lehet a Biotech usa Thermo Drine Liquid?



2021. febr. 1. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2021. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
165. Tudom ez a megfelelő súly hozzá de a baj az hogy nem a súlyommal van a gond hanem a testem aránytalan hízásával.
2021. febr. 1. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Hááát..azért a megfelelőtől távol van. Nők: testmagasság -110. Férfiak: testmagasság -100.


Ez a cucc amúgy max. "melegítő" meg több energiád lesz tőle, de nem oszt nem szoroz.

2021. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak véleményt kérek róla hideget meleget fogadok , csak nem akarom potyara meg venni
2021. febr. 1. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a kapszulás thermo drine-t fogyasztom, de semmi hatását nem érzem. Sportolok is, de nincs emelkedett pulzus, vérnyomás, meleg. Nem tudom, lehet velem van baj.
2021. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!