Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen gyümölcsöket/italokat...

Userboy kérdése:

Milyen gyümölcsöket/italokat igyak ahhoz hogy fogyjak? Vannak olyan etelek/italok amik ègetik a zsirt ès hazilag elő lehet allítani?

Figyelt kérdés
Vagy egyàltalan vannak olyanok amiknek zsiregető hatàsuk van?

2021. márc. 22. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mese...


Attól fogysz, amit nem eszel meg! :-)

És persze mozogj mellette!

2021. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendszeresen mozgok es falunk elek ugyhogy dolgozok is de megis van zsirfeleslegem es ezt akarom leadni
2021. márc. 22. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Azért van,ami segít,de nem szabad attól várni a csodát. Pl zöldtea anyagcserére nagyon jó,teljeskiőrlésű dolgokból kevesebb is laktató és hosszabb ideig eltelítenek. Sok fehérje,ami az izomépítést segíti és nem kívánid az édeset. Ezeket kell szem előtt tartani és nem csodabogyózni,mert az mind pénzkidobás.

Ami még jó lehet,ha edzzel rendszeresen,a termogenikus zsírégető,de ahhoz bizony edzeni kell rendesen

2021. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell tőle csodát várni, de én mikor diétáztam mindig sok ananászt ettem. Ugyanis az ananászba sok a rost, és ettől gyorsabb lesz az anyagcseréd. De ettől még ugyanúgy oda kell figyelni az étkezésre és a mozgásra.
2021. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem a szar étrend mellé kell csodaszert találni, hanem egészségesen kell enni. Akkor nem is lesz szükség ilyenekre.
2021. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy soványító palacsinta csak a mesében van, és ott is csak azért soványít, mert a kiscsaj felmászott a fára érte.


Ha túleszel, akkor hízol, ha aluleszel, akkor fogysz. Ilyen egyszerû.


Alacsony kalória tartalmú ételek vannak, de ha mellé tortákat meg csipszet eszel, akkor összességében sokat nem fog érni.


Ha viszont ésszel eszel alul, és változatosan, akkor fogysz, de nem leszel beteg.


Szerintem tölts le egy kalória számláló alkalmazást, és kövesd mennyit eszel egy nap.

Írd bele mibõl mennyit ettél, és ki fogja adni a komplex képet. Mennyi kalória, fehérje, szénhidrát, zsír, só, stb van benne.


Pár ötlet kezdésnek:

[link]

[link]

2021. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!