Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tényleg olyan jó a 4.3.2.1...

Tényleg olyan jó a 4.3.2.1 fogyasztóital?

Figyelt kérdés
Nem jönnek utána vissza a felesleges kilók?Egyáltalán lemennek?Nem fog utána megereszkedni a bőr?
2008. dec. 5. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én most hallom először a nevét, szóval kétlem. A fogyasztó italok általában az éhséget csökkentik, illetve vízhajtó hatásúak, vagy más apróságot csinálnak, ezért aligha nevezhetőek hatékonynak. a fogyasztószerek másik kategóriája, aminek "nincs mellékhatása", na annak hatása se. Inkább sportolj, az még sose hagyott cserben senkit.
2008. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz :)....Csak hát az a fránya kényelmesség.
2008. dec. 5. 20:13
 3/3 anonim válasza:

Szia,

én a 4.3.2.1 ital verzióját próbáltam, tapasztalatom szerint kevésbé voltam éhes=tehát nem ettem annyi minden mást=tehát nem attól fogysz h ezt iszod, hanem h feleslegesen nem eszel. Lényegében. Persze állítólag rengeteg hasznos anyag van benne, meg még az íze is kellemes, de ha fogysz, és nem sportolsz semmit, akkor a bőröd mindenképpen megérzi. Én masszíroztattam kozmetikussal, ittam a lötyit, kevesebbet ettem.. fogytam egy kicsit, és akkor kaptam igazán erőre, és most már rendszeresen tornázom is. Így együtt hatásos igazán. De szerintem felesleges ilyen drága lötyire költeni, a zöld tea is kiváló vízhajtó/méregtelenítő stb.

2009. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!