Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ajánlanátok olyan étvágycsökke...

Ajánlanátok olyan étvágycsökkentőt, aminek 2-3 órás hatása van?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani olyan étvágycsökkentőt, aminek 2-3 órás hatása van?

Éjszakai étvágycsökkentés céljából.


Nálam működött az a módszer, hogy 6 óra után nem eszek. Be is indul a fogyás, de egyszerűen max. 2 hétig bírom csak megállni.


máj. 15. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Étel.


Amúgy nyilván azért indul be a fogyás attól hogy 6 után nem eszel, mert így összességében kevesebbet eszel. Egyél napközben kisebb adagokat, és akkor ehetsz egy kicsit még később is, így nem leszel éjjel éhes.

máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Ha rendszeres étkezésre állsz be és a kalóriakereted szerint eszel, előbb-utóbb magától is kiiktatható a rossz evési magatartás.

Még mindig nincs csodabogyó. Ha lenne, nem lennének kövér emberek és éjszakai hűtőzabálók.

máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Szemelyi edzo azt mondta igyak egy adag feherjet ha ejjel nagyon ehes vagyok. Mivel 7 kor vacsorazok de ejfel -1 korul alszom igy 11 korul szoktam inni egyet ha tenyleg nagyon ehes leszek.
máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
62%
Én tökmagozok, ha nem bírok magammal. Tudom, hogy nagyon magas a kalóriatartalma, de mennyiségre kevés jut be sok melóval és hosszú időre teljesen elveszi az étvágyamat.
máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Esti testmozgás.
máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alacsony kalória tartalmú gyümölcs, zöldség.


Egyél meg 20-30 dkg epret. 160kcal van fél kilóban. Az egyik legkevesebb kalóriát tartalmazó gyümölcs. Mennyiségre elég, eltelít. Utána egy pohár víz és készen vagy.

máj. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!