Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki használ forever slim...

Valaki használ forever slim vagy salon slim zsírbontó gèpet? Èrdekelne a kezelőfej átmèrője hogy mekkora ,illetve melyik gèp jobb ár /èrtèk arányban. Nem vagyok túlsúlyos csak tokára ès al hasra használnám.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 20:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
150 ezer egy ilyen kamu gép? Jézus Istenem.
2021. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, döntöttem.Nem fogom megvenni. A fèrjem így is szeret ,sőt nem zavarja az a kis pukli a hasamon ,lehet ez csak a sajàt hülyesègem ami önbizalom hiánya miatt van 🙄pedig àllîtólag jó csajnak tartanak 😳☺️
2021. máj. 6. 19:15
 13/20 anonim válasza:
34%
Nem kamu. Nekem van. Térdem volt kövér, most már kb a fele mert szedi lefelé a hájat, amit leszív, kimutathatóan ott van a vizeletben. Amúgy tokára nem is lehet.
2021. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm , a tèrdem nekem is ilyen,amúgymennyi idő alatt azaz hàny alkalom kellett ? Visszajött e azóta ? Melyik gèped van? A foreverslim ? Köszi
2021. máj. 20. 07:17
 15/20 anonim ***** válasza:
13. hazudni ronda dolog, pláne, ha valaki tanácsot kér, még ha tudhatná magától is
2021. máj. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Csak trolkodott, el ne hidd már..
2021. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
0%

Minden héten használom, folyamatosan, nem állok le. Amit leszed, nem jön vissza, ez a legjobb benne. persze mellette enyhe fogyókúra is van. meg cukrot stb édességet nem ajánlott enni. igen, forverslim.

Ne hallgass a gúnyolódókra, nem hisznek benne, ő dolguk, kit érdekel.

Én közben fogyok onnan, ahonnan max műtéttel lehetett volna leszedni a hájat.. olcsóbb bőven, mint a műtét, és nem is olyan megterhelő, és nem is fáj.

2021. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Te jó isten!

A kavitáció veszélyeiről nem olvasott itt senki?


Tisztelt Doktornő!

Otthoni ultrahangos zsírbontó készülék vásárlását tervezem. Próbálok utána járni ennek az eljárásnak és eszköznek, és sok olyan írást, véleményt olvastam, amelyek nem ajánlják, csak szakember közreműködésével, a lehetséges veszélyek, mellékhatások miatt. Ilyen pl. a zsírembólia, az egyéb szövetek, erek esetleges sérülése, a máj túlzott megterhelése, és a levezető nyirokmasszázs hiánya miatti veszélyek (nem távozik el a zsír a kezelt területről és a szervezetből), stb. Tudna nekem ezekről felvilágosítást adni?

2012. 02. 28. | 21:13

Kedves Kérdező!


Én magam sem szoktam javasolni a készülék otthoni használatát ezen veszélyek miatt. A zsírembólia a legveszélyesebb szövődmény lehet, a leváló zsírcseppek elindulnak a keringésben, és létfontosságú ereket zárhatnak el, ami akár életveszélyes is lehet.


[link]

2022. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Édes f@szom…

Hogy lenne már ez valós dolog, gondolod ha 150k-ért úgy leadnád a felesleget hogy vissza sem jön, a sok világbajnok sportó diétàzna minden verseny előtt hogy beférjen a súlycsoportba?

2022. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Akkor jön vissza, ha újból cukrot eszel, persze nem egyszeri alkalommal, mondjuk nasi szándékkal, de ez le van írva. Ugyanúgy és ugyanoda megy vissza, ahonnan egyszer már lement a géppel.
2022. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!