Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehet fogyni a zöld teától-zöl...

Lehet fogyni a zöld teától-zöld tea kapszulától?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt, és hány kilót fogytatok zöld teával?

Aki használta már fogyókúrára meg ért az ilyesmihez az írjon.



2021. júl. 22. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, gyorsan
Igen, lassan
Nem
55 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Attól lehet fogyni, ha kevesebbet eszel, hiába veszel be bármit, amit csodaszernek reklámoznak.
2021. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Unokatesóm zöld teával váltotta ki a nasikat, így fogyott, neki szüksége volt ilyen kis rituálékra, hogy ha hazaér melóból vagy vasárnapi sorozatozáshoz... korábban sütizett/csipszezett, de már évek óta teázik helyette. Nyilván nem a teától fogyott, hanem hogy nem ette meg a sok felesleges kalóriát.
2021. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
9%
Persze hogy lehet mivel zsírégető hatása is van, meg erős méregtelenítő.Viszont szálasat kell inni, és sokat+kapszula is mehet jópár, naponta.
2021. júl. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Önmagában semmit sem ér a zöld tea. Ellenben, ha diétázol és mozogsz, segít kipucolni, méregteleníteni, felfrissít, és segít a nasi utáni vágyat kordában tartani. Én is fogyasztom, de mellette fontos a kalóriadeficit és a sport. Ha bezabálsz két tál makarónit ebédre és ledöntesz egy liter zöld teát, azzal nem fogsz fogyni.
2021. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
A kínai teától le lehet fogyni, ha gyalog mégy el érte Kínába.
2021. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván nem. Attól lehet fogyni, ha egészségesebben eszel, változtatsz a minőségen/ mennyiségen/ szükség esetén a tápanyag arànyokon, és rendszeresen mozogsz. Ennyi.
2021. júl. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Igen, lehet.

VISZONT ehhez más tényezők is szükségesek. Önmagában nem oldja meg a problémát, mert ahhoz egészségesen kell táplálkozni, a szénhidrátot minimálisra csökkenteni.

A mindenféle divatos, méregdrága kapszula helyett a filteres zöld teát ajánlom.

Én inzulinrezisztens vagyok, ebből kifolyólag ha nem figyelnék, kórosan lassú lenne az anyagcserém (TÉNYLEG kórosan 🙄).

A zöld tea viszont segít ennek normalizálásában. Nem f*s@t meg (bocsánat 🤭), mint a csalán vagy a mate tea, viszont gyorsabb bélműködést eredményez, kihajtja a szervezetből a nem oda való anyagokat, ezáltal valóban jótékony hatással van a fogyásra.

2021. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
26%
40kg-ot fogytam teával meg kapszulával 1-év alatt úgy hogy egész nap gép előtt vagyok.Perdze hogy lehet.Napi 2,3×3dl ütés és legalább 3×2,3db kapszula.Csak ne egyél sokat.Kerüld a pékárut, édességeket és működni fog, mivel zsírt éget.
2021. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Zöld tea kapszulától fogyni? Miért nem veszel igazi szálas zöld teát? Az igazi tea, és még valóban hat is/egészséges is.
2021. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!