Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehet egyszerre szedni Adipexe...

Lehet egyszerre szedni Adipexet, C vitamint, Vasat és Elevitet? Mármint nem gyengítik vagy erősítik egymást?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes, az Elevitet csak multivitaminként szedem. A vasat pedig vashiányra.
2008. dec. 11. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges ez tul sok igy a szervezetednek. En inkabb kulon szednem oket, amikor elfogy az egyikfele, akkor szednem a masikat.

Irom en ezt ugy neked, hogy a C vitaminon kivul, meg gyerekkent eletemben nem szedtem vitamint, feleslegesnek tartom, inkabb eszek sok gyumolcsot es zoldseget.

De, te tudod. Egyszerre ne vedd be oket, hasznalni tuti hogy nem hasznal.

2008. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy kismama nem kell az elevit. Ha vashiányos vagy elég a vas és a c-vitamin. Nem kell túl terhelni a szervezetet, mert minden tévhittel ellentétben lehet túl adagolni a vitaminokat. Főleg a zsírban oldódót és annak is van káros hatása.
2008. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Nyugodtan szedheted, a körömben sokan haszálnak ilyet és semmi rossz hatása nincs egyiknek a másikra.


B.P.

2008. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva az elevit az gyenge. Én a zsírban oldódó vitaminokból is az RDA többszörösét szedem. Pl: E vitaminból az RDA 1333%-át és mindezt már 4 éve. A vérképem tökéletes. félévente csináltatok vérképet és csak akkor volt vele baj amikor nem szedtem. Nyugodtan szedj vmi erősebbet és nem kell akkor 3-4 félét szedni. De amúgy az Adipex Retard eléggé veszélyes. Én nem ajánlanám. Maximum élsportolóknak akik tudják,h mit miért szednek be. Helyes táplálkozással és kis mozgással ezerszer jobb eredményeket lehet elérni mint azzal,h csak adipexet szedsz. (személyi edző)
2008. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Szedheted.A vitaminnak semmi köze a fogyigolyóhoz.
2008. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Ezek közül szinte mind lényegtelen az Adipexhez képest. Viszont az Adival kapcsolatos összes kérdésedet felteheted a következő fórumon:

[link]

Itt egy népes és lelkes csoportot találsz szakértőkkel,akik mind bíztatják egymást a fogyásban.Itt megtudhatod azt is,ha gyógyszert (és nem vitaminokat) kell esetleg szedned,mit lehet és mit nem az Adival.

Jó fogyit! :-)

2008. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En pl. az Elevittol nagyon meghiztam.Es tudtommal tartalmaz vasat.Szerintem egy laborvizsgalat kimutatna ha valamilyen vitaminhianyod van es csak akkor kell szedni,mert a tuladagolas sem jo.C vitamint lehet szedni foleg ha dohanyzol.Az Adipexrol viszont tobb rosszat olvastam mint jot.
2008. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A túl sok vitamin sem jó. Én a terhességem alatt szedtem Gravidát meg még egy csomó vitamint. Alig ettem, mert nem volt étvágyam, de 2hét alatt 6kilót híztam. Ahogy leálltam a vitaminokkal már nem volt gond. Én azt tanácsolom, ha nem vagy terhes, felesleges az elevit, hisz az terhes nőknek lett kitalálva. Szedj inkább sima multivitamint (én az actival max-ot ajánlom). Amellé nem kell se plusz vas, se sima c-vitamin. Az adipex-szel meg vigyázz. Nem úgy kell fogyni, hogy ilyenekkel ne legyünk éhesek. Inkább szánj rá egy héten 3-4 szer 1órát, sokkal egészségesebb, és nem viseli meg annyira a szervezeted, mint az Adi.
2008. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!