Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » L-Carnitint mennyi mozgásnál...

L-Carnitint mennyi mozgásnál érdemes?

Figyelt kérdés

Régen mindig bevettem egy tablettát kb. 20 perccel edzés előtt, ahogy az ajánlóban írták, de akkor rendesen teremben edzettem, HIIT, crossfit, ilyesmi.


Most inkább otthon szoktam, összeállítottam egy kis edzéstervet, de nem áltatom magam, nem olyan kimerítő, mint a teremben: kis súlyzózás, fekvőtámasz, némi plank, kitörések... 30 perc kb.

Kérdésem, van-e értelme ilyen előtt is bevenni egy tablettát vagy az komolyabb megterheléseknél érdemes?


2021. nov. 18. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen felesleges bármikor. Nagyon vegyes eredményű kutatások vannak róla, tulajdonképpen talán akkor hasznos, ha valamilyen májbetegséged van.
2021. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semennyivel.

Hónapokig kell tolnod, hogy beinduljon a hatása.

Viszont most vagy ezért, vagy nem ezért, de ittam valamelyik nap (valami A betűs) ásványvizet, amiben volt L carnitin, meg 3 féle B vitamin. Hát 1kcal volt benne decinként , és 1 órával tovább tudtam kihúzni ebédig. Nem is voltam igazán éhes.


Lehet ez a véletlen műve, lehet hogy a carnitin csinálta.

2021. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!