Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyókúrás (zsírégető)...

Milyen fogyókúrás (zsírégető) tablettát érdemes szedni? Mik a tapasztalataid?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Semmilyet mert ilyen nem létezik! Jobb esetben nem hat, rosszabb esetben még árt is! Ha működnének az ilyen tabletták nem lennének kövér emberek a világon, mikor értitek meg?

Diéta és edzés, nincs más út a zsírégetéshez!

2020. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

"Milyen fogyókúrás (zsírégető) tablettát érdemes szedni?"

Minden másnap egy-egy aszpirin. a közbeesőkön pedig:

reggel semmi, délben háronszor annyi, este a déli maradék.

.

Gondolod, mindenki, aki önmaga vagy mások szemében túlsúlyos, ugyanazért az?

Nem tablatta kell, hanem megfontolt és céltudatos étkezés, no és a mozgás csak szemforgatás legyen a fotelben.

2020. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha fogysz is tőlük, abbahagyod és duplájára hízol. Ha meg nem állsz le vele akkor gyakorlatilag mérgezed a szervezeted, és kampó. De ha neked ez kell akkor rendelj mindenféle kuruzslótól ellenőrizetlen bogyót, tömd a zsebüket csak. Nekem végülis mindegy meghalsz e.
2020. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ilyesmit nem szabad sokáig szedni, mivel ezek általában hashajtók... amit megeszel az rövid úton távozik, viszont ha abbahagyod ugyanott leszel. A kulcs az életmódváltás, egészséges táplálkozás, sport. Nincs titkos összetevő meg bogyó ami ezeket helyettesítheti.
2020. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Semmilyen szer nem létezik. Mind kamu, hidd el.
2020. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Egy szem fagyasztott borsó csodákra képes. Vacsora helyett. :-)
2020. máj. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
51%
Ha bírod a koffeint, akkor Revex 16. 10 kilót fogytam vele, sport nélkül. Szinte leolvadt rólam. Fehér lisztet, cukrot 90%-ban kizártam. Aztán elkezdtem rúdsportolni abbahagytam a szedést max néha edzés napon, nem nagyon tudtam tartani mostanában a diétát sem. De -15 kiló összesen. Ez is úgy hogy közben sokat izmosodtam, és mint tudjuk ugyan annyi izom nehezebb mint a zsír..Lehet nehezen indul be a fogyás, de jobb ha szépen lassan, ütemesen fogysz.
2020. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Létezik! Leghatásosabb a tyroxin pajzsmirigy hormon és a spiropent asztmagyógyszer. Étrendváltoztatás nélkül is zsírból fogysz. A spironak enyhe anabolikus és antikatabolikus hatása van. Az elsőnél ha túltolod tönkremehet a pajzsmirigyed és utána életed végéig szedned kell. A spiro a szív-érrendszert nyírja nagyobb adagokban. A gyengébb de még hatásos az effedra-koffein yohimbine (alfa-blokkoló) kombó. A diéta étrendet jelent, nincs olyan, hogy diéta. Amúgy a leghatásosabb zsírvesztésre az átmeneti böjt. A közhülyékkel deklarálásával ellentétben ha nem eszel semmit az anyagcsere gyorsul(!) ill. az emelkedű hgh miatt nem veszítesz izmot. Ha edzett vagy mehet egy-két hát étel nélkül only gyógytea vitamin/ásványianyag pótlásra. Az alap, hogy értelmes ember soha életébe nem eszik cukros és lisztet a legrosszabb fogyási protokoll a negatív kalória sokáig+edzés, itt az állandóan magas kortizol miatt sokkal inkább izmot vesztesz.
2020. máj. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Inkább fordíts időt arra, hogy rendszeresen mozogj és figyelj oda, mit és mennyit viszel be a szervezetedbe! [link]
2020. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, max a pénztàrcàd fogyna. Sokkal egyszerűbb és egészségesebb életmódot vàltani. Nem nehéz, de persze nincs ingyen, az eredményekért meg kell dolgozni.- Ezt a melót nem lehet megspórolni.
2020. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!