Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A mekis kaja fogyaszt?

A mekis kaja fogyaszt?

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap mekit ettem eddig és fogytam 5 kilót. Férjem nem hiszi el, de szerintem fogyasztó hatása van a mekis kajának.
2022. febr. 23. 08:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%

Olyan nincs, hogy hízlaló meg fogyasztó kaja!

Ha kalóriatöbbleted van, akkor hízol, ha kalóriadeficited, akkor fogsz! Ez független attól, hogy MIT eszel.

2022. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha napi 2 sajtburgert eszel és mást nem, akkor igen. 😂
2022. febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Menüt ettem, 2 almát, meg egy borsó levest.🤣
2022. febr. 23. 08:15
 4/40 anonim ***** válasza:
92%
Remélem hogy ezt csak viccbol írtad..
2022. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
57%

Nagyon magas a kalória tartalma és rettentő egészségtelen. Ajánlom figyelmedbe a Super Size Me című filmet, ami arról szól, hogy egy férfi mindennap csak és kizárólag mekis kaját eszik.

Ez nem kitalált sztori, hanem dokumentumfilm. Egy amerikai férfi (Morgan Spurlock) elhatározza, hogy egy hónapig csak és kizárólag mekis kaját eszik és tanulmányozzák az egészségügyi, pszichikai és mindenféle változásokat. Rendszeres orvosi- és egészségügyi vizsgálatokra jár, beszámol minden változásról, a hangulatáról, vérnyomásról, testsúlyról és ezt filmesítik meg. Lelövöm a poént, nem tudja végig csinálni a 30 napot...

Egyébként van második része is ha jól tudom, de azt még nem láttam.

2022. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
81%
Remélem egy pillanatig se hiszed, hogy teljesen normális, amit csinálsz, és hogy ez hosszú távon jót tenne a szervezetednek.
2022. febr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
4%
anno en is fogytam sajtburger menun.
2022. febr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
70%
Lehetséges,hogy a zsíros húspogácsa kiüti az éhségközpontot,emiatt kevesebb kalóriát viszel be a nap folyamán pluszban.
2022. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
73%

Lehet enni 3000 kcal-t is mekiben, de 1000 alatt is. Nagyon nem mindegy mit és mennyit eszel.

Nem védem a mekit, de #5-ős az a film egy baromság, szándékosan kisarkítja a dolgokat. Mindegy hol és miből eszel napi 8000 kcal, annak ez lesz az eredménye.

2022. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
91%

Ha mást nem eszel egész nap akkor igenx osszesen a kaloriakereted alatt maradsz es fogysz.

Csak hát nem egeszsegesen. 1 honapon belul olyan agyi diszfunkcioid, vitamin és ásványianxaghiányaid lezsnek hogy csak leshetsz

2022. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!