Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A mekis kaja fogyaszt?

A mekis kaja fogyaszt?

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap mekit ettem eddig és fogytam 5 kilót. Férjem nem hiszi el, de szerintem fogyasztó hatása van a mekis kajának.
2022. febr. 23. 08:06
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
79%

- Vagy felesleges a kérdésed,

- vagy pedig hamis, amit magyarázatul írtál.

.

"Majdnem mindennap mekit ettem eddig és fogytam 5 kilót" - írod, aztán kérded, hogy fogyaszt-e.

2022. febr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
52%

Húzás vissza figyelni a matektanárra vagy nézd a Minimaxot, ha épp sztrájk vagy akármi van, mert nagyon lúzer vagy a kamukérdések gyártásában!

Lsd: Mekiben milyen borsós kaja van mégis?

2022. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
61%
Mikor mekiben dolgoztam, napi egy sajtburger menüt ettem, otthon semmit, mert nem volt pénzem, egy dekát sem fogytam.
2022. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként ha a mekitől fogyni lehetne elég sok vékony ember lenne😂😂Ha igaz lenne hülye lenne az aki zoldsegragast valasztaná meki helyet.(Azokra gondolok akik dietaznak de imádják a mekit felre ne értsetek,enis kozejuk tartozon).Ha kicsit megeröltetnéd magad lehet még a gondolkodás is menne🙆🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2022. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim válasza:
69%

9# "Mindegy hol és miből eszel napi 8000 kcal, annak ez lesz az eredménye."


Abszolút egyetértek, de a film arról szól, hogy csak és kizárólag mekiben eszik. Így pedig nem nehéz 6-8000 kalóriát bevinni.

Egy sima sajtburger nagyjából 300 kalória, egy dupla már 460, egy Big Mac 500, egy dupla sajtos mcroyal közel 800 és ez csak néhány népszerű termék. A chicken mcnugets darabja 50 kalória körül van, a kis adag sültkrumpli 230, a nagy pedig 430 körül van. Egy epres McFreeze 250, egy almáspite 300, egy csokis shake 230 kalória. Még a Cézár saláta is 320 kalória*.

Bemész, ezek közül mit eszel? Mondjuk egy "valamilyen" burger, egy sajtburger meg egy üdítő? De akkor már veszed kicsit olcsóbban/minimálisan drágábban menüben (vagy alkalmazással/kuponnal) és ott a krumpli is. Egy étkezésre be is szalad cirka 1000-1200 kalória és ezzel nem laksz jól, legalábbis nem órákra. Egy óra múlva már megint tudnál enni, legalább 1-2 hamburgert vagy valami nasit.

Egy átlagos felnőtt nő napi kalória bevitele 1400-1500, egy férfié 1800-2000. Persze ez függ az életmódtól, kortól, mozgástól, munkától és elég sok dologtól, de hát az átlag ennyit csal.

A Super Size Me olyan szituációt mutat be, ami nálunk meglehetősen ritka, de Amerikában mindennapos, hogy emberek csak és kizárólag gyorskaján élnek. És bizony Morgan bemutatta, hogy napi 2-3-4 mekis étkezéssel (eleinte több, a végére már kevésbé bírta) 5-8000 kalóriát visz be az ember, ami rettentő egészségtelen. Mindezt úgy, hogy fel se tűnik.

A Mekis kajának NINCS fogyasztó hatása. És ha nekem nem hiszel, semmi gond, alább belinkeltem a Meki honlapján, olvasgass nyugodtan.


*Forrás mindegyikhez:

[link]

[link]

2022. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
93%
Terhesen a hányingeres időszakban napi 1 sajtburger menüt tudtam megenni hányás nélkül. Fogytam 5 kilót, de nem a meki miatt, hanem azért, mert ezen kívül csak a víz maradt bennem.
2022. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem meg inkább keress egy orvost a fogyasod miatt.

Normál esetben hizlalnia "kéne".

2022. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
87%

#17 Valoszinuleg keveset evett, ezert fogyott..Ehet o naponta mekis kajat, ha van kaloriadeficit fogyni fog.

( bar nyilvan ezt senki ne csinalja mert rohadtul egezsegtelen) De ha itt CSAK a fogyast nezzuk akkor mindegy mit eszel, lenyeg a kaloriadeficit

2022. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
93%

Nem részletezte, hogy pontosan mit evett a mekiben. Csak annyit írt, hogy egy menüt. Ami lehet egy sajtburger menü is 6-700 kcal és big mac menü is 800-1000 kcal-val. Még utóbbi sem vészes.

Illetve azt írta, hogy emellett csak egy borsó levest és két almát evett, ami sac per kb legyen 500 kcal.

Ez még egy nőknek is stagnálás/fogyás színt. Szóval, ha tényleg csak ennyit evett, akkor meki ide vagy oda simán fogyhatott.

2022. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

és melyik az az étel amitől fogyni lehet ??

Én csak szénhidrát csökkentett diétát csináltam kútfőből az bejött, és 1.5 éve tartom is a súlyomat (kalória bevitelem volt rendesen) de most rákerestem,

A sajtos mcroyal az lazán jobbnak tűnik még egy szénhidrát csökkentette kenyér..

Energia szinten is, és szénhidrát szinten is.


Egyszerűen, értem hogy rossz, illetve elfogadom de miért ??

Melyik az az étel ami fogyaszt ?

2022. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!