Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Choco Lite-ról mi a véleményet...

Choco Lite-ról mi a véleményetek, szedett már valaki ilyet? Ha abbahagyom a szedését kétszer annyit hízok vissza?

Figyelt kérdés

2022. febr. 28. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Eleve le se fogysz tőle.
2022. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől fogsz lefogyni. A neten amúgy utánaolvastam, az egyetlen dolog amiben max. segíthet, de valószínűleg abban sem, az az, amit ír az interneten, hogy "Elnyomja az étvágyat és az ételek utáni sóvárgást." De nem tudom, én a kakaótól, meg az ilyenektől mindig csak jobban kívánom az édeset, ez a cucc meg ugye csokoládé ízesítésű, szóval hiába van benne még barna rizs, meg hajdina, meg korpa, összességében szerintem még étvágycsökkentőnek se jó. Az ilyenekben nem kell hinni. Nincs csodaszer. Ahhoz, hogy fogyj, kevesebbet kell bevinned, mint amennyit elégetsz. Ennyi. Ezt egy tabletta, meg ilyen-olyan porok nem fogják megtenni neked, nem tudják. Kevesebbet kell enni. Szóval kevesebbet kell enned, és ha sikerül lefogynod, akkor is fent kell tartanod, akkor sem térhetsz vissza a régi mennyiségekre, mert bizony igen, vissza fogod mind hízni. Az, aki egyszer elhízott, hiába fogy le, ha nem figyel, könnyen visszaesik és újra elhízik, mindig is figyelni kell az étkezésre, a bevitt mennyiségre, mert csak ez az egyetlen módja.
2022. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én 14 kg- t fogytam. Be kell tartani amit ajánlanak, hogy reggel idd éhgyomorra. 9 dobozzal ittam meg. Ez kb 5 hónap volt. Valóban csökkenti az étvágyat, igy kevesebb kcal viszel be. Egy hónapja hagytam abba és +/-. 1 kg belül belül mozog a tömegem. Vagyis tartom súlyom. Mindent eszem, de mértékkel. Nyáron fogok még egy újabb kúrát csinálni, szeretnék még 5-7 kg leadni.

Nekem bevált.

2022. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!