Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Olyan étvágy csökkentőt ami...

Olyan étvágy csökkentőt ami használ?

Figyelt kérdés

Főleg saját tapasztalat érdekelne, nem ismerős ismerőse mondta.


Rendszeresen sportolok, de az a helyzet hogy borzasztóan nehéz megallni hogy kevesebbet egyek. Így tulajdonképpen amit lemozgok azt visszaeszem szóval nem haladok sehova.

A fogyasztó szerekben fikarcnyit sem hiszek, de az étvágy csökkentők hihetobben hangzanak. Van valaki akinek tényleg csökkentette valamelyik?


2022. ápr. 20. 07:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

NEM kevesebbet kell enni, hanem olyasmiket, amivel tele lesz a gyomrod, de kevesebb kalória van benne.

Másrészt a legtöbb ember NEM AZÈRT eszik, mert éhes, hanem mert szeret enni, illetve a fogyni akar, akkor folyamatosan az jár az eszében, hogy ennie szeretne!

Mellesleg úgy nem lehet fogyni, hogy éhezel, ha így van, akkor rossz az étrended!

2022. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jaj, próbáltam én már az összes ilyen közhelyet, igyál sok vizet, egyél ezt egyél azt és eltelít stb. Nagy lfszt. Ugyanúgy éhes voltam.
2022. ápr. 20. 08:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én zabkását reggeliztem amibe beletettem a fehérjeporom és délig úgy hogy kondis edzést nyomtam még csak meg sem éheztem.

Halat rizzsel,csirkét rizzsel,salátákat ettem ebédre és vacsorára.

Este ha megéheztem ittam egy fehérje shaket és nem maradtam soha éhes.

Alfa Liponsav segíthet a fogyásban azt olvastam.Veszek én is hamarosan és kipróbálom.

2022. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
25%
Bűntudat, gyomorideg, gyász. Ezek nekem bejöttek mert ilyenkor sosem volt étvágyam.
2022. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 azért ezeket inkább kihagynám
2022. ápr. 20. 09:14
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

#1 azért az nem igaz hogy a kevés kaloriáju kajákbol annyit ehetvamennyit akar!Max.saláta,meg zöldség,de annak ku...vára nincs értelme hogy csak a kis kaloria értékű dolgokat eszi,mert előbb utóbb annak az lesz a vége,hogy bezabál mindenfélét.Kérdező!Ne a csodaszerektől várj megoldást !Önmegtartóztatás,önfegyelem,ez sajnos másképp nem megy!Én mindent ettem csak keveset,a mérték az nagyon fontos!Nem az számít mit eszel,hanem hogy mennyit és mikor!Így fogytam le 26 kilot!Az eleje nehezebb,aztán már tök jó mikor mennek lefele a kilók!

Testem a kert

Akaraterőm a kertész!

Sok sikert és kitartást!

2022. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
73%

Pattogatott kukorica, zabkása, zabfalatok,...

Úgy betelítettek, hogy nem fért volna belém semmi. 6 hónap, 9 kiló minusz.

2022. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A zabot nagyon nem szeretem.


A pattogatott kukorica pedig szinte mind sózott. Ami pedig emeli a vernyomast ami amúgy sem tökéletes.

2022. ápr. 20. 10:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Krómtabletta
2022. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy könnyű eset. Ha van egy célod, akkor nincs olyan hogy nem szeretem.
2022. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!