Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek milyen étvágy csökkentő...

Kinek milyen étvágy csökkentő tabletta jött be?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy önmagában ez nem fogyaszt. Sportolok, figyelek a kajára, de folyton , mindenpercben éhes vagyok és nem tudok jól lakni. Ezért gondoltam, hogy bevetek valami segítséget, míg megszokom ezt a fajta táplálkozást
2018. jún. 2. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyél puffasztott rizst.

Étvágycsökkentő értelmetlen.

2018. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem az 5-htp bevállt.
2018. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Nxs válasza:
100%
Evés előtt 2 pohár víz evés közben is még esetleg utána is . Legalábbis szerintem ez mükődhet .
2018. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Az Adipex. Egy ültő helyemben majdnem szívrohamot kaptam tőle...
2018. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha éhes vagy, mit segítene az étvágycsökkentő? Ez két különféle dolog és ha az éhség és az étvágy is azonosan nulla, de a tested éhezik, akkor is rossz ötlet nem enni.


Olyan életmód kell, hogy jóllakj. Jó étrenden, megfelelő mennyiségű mozgással (hogy ne legyen túl pici a kalóriakeret) helyből nem kéne tartósan éhesnek lenned. Nem hiszem, hogy az állandó éhséget adó étrend megszokható.

2018. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem az segít, ha lefoglalom magam. Vagy társaságban vagyok. Vagy ha egyedül, akkor házimunka, takarítás, stb. Ez mindig eltereli a figyelmemet :)
2018. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
revex 16, pyruvate, vagy ami jó de gyengebb ezeknel a bio cla.
2018. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Miért lenne hülyeség az étvágycsökkentő?olyan bromságokat írtok h eszméletlen.eleve éhes sem vagyok. csak "kényszerből eszem,hogy egyek valamit, de egyatalan nem vagyok éhes.be kell venni egyet reggel, egyet 15 óra körül.
2018. jún. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem fogok vényköteles, ebből kifolyólag illegális szert ajánlani (én se használom), amit meg a boltban kapni, az hatástalan. Ha nem extrém kalória deficitben vagy, akkor 1-2 hét alatt megszokod. Néha meg (2-3 hetente) belefér, sőt jót is tesz ha többet eszel 1-2 napig.
2018. jún. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 andrishkahhh13 válasza:
51%
cián
2018. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!