Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valemelyik zsírégető kapszula...

Valemelyik zsírégető kapszula segít a fogyásban,van felesleges pénzkiadas?

Figyelt kérdés
3 műszakban járok munkába,8 órán keresztül állok,mozgok. Nem eszem sokat, itthon is szoktam tornázni ha engedi az időm de sajnos nem tudok megszabadulni az úszó gumitól és a fenék alatti zsírpárnától sem. Valami jó módszer,tabletta vagy fogyókúrás protein segítene benne?

2022. máj. 9. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én fatburn kapszulát vettem anno, a hatása az hogy jobban égeti a zsírt, de ez kis mértékbe, nagy mértékű hatása az hogy energikusabb leszel, így jobban van kedved mozogni, sportolni - és hogy hatott-e ? nem, egyáltalán nem, pénz kidobás volt az egész, egyáltalán nem éreztem magam energikusabbnak, a weboldalon ahol rendeltem sok vélemény volt, és nem tűntek kamunak, sokan írták hogy működik, hát nekem egyáltalán nem
2022. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%
A zsírégető az, hogy felemeled a hátsód, és elmész futni.
2022. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat😊

Nem iszok 1 liter víznél többet,de ezen megpróbálok változtatni, viszont az anyagcserém így is elég gyors. De megfogadom a tanácsokat és nem rendelek semmi kapszulát,max a teát kipróbálom,ártani nem árthat 😄

2022. máj. 12. 19:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!