Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Gyorsabb zsírégetés érdekében?

Gyorsabb zsírégetés érdekében?

Figyelt kérdés

Első sorban olyan emberek válaszát / tanácsát várom, akik rendelkeznek már valamilyen tapasztalattal. Ha kaphatnék termékekre ajánlást azt előre is megköszönném viszont kérném, hogy csak olyan terméket javasoljatok, ami bizonyítottan be is vált nálatok alkalmazása során. Értem ez alatt, hogy én is rá tudok googlezni milyen zsírégetésre alkalmas szerek vannak, de szeretnék időt spórolni a kipróbálgatásukkal és már a legelején azt választani, ami hatékony.


A kérdésem az milyen zsírégetést serkentő élelmiszereket ismertek? Illetve edzés közben melyik a leghatékonyabb zsírégető tabletta, ami nem jár az izom elvesztésével?



2022. okt. 10. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legjobb zsírégetés az 1 óra futás, vagy egyéb kardió és aerob edzések minimum 30 percig.

Nem a termékektől fogsz fogyni, hanem a mozgástól és ha kevesebbet eszel, tehát kalóriadefficitben vagy.

2022. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az ugrálókötél serkentette a zsírégetést, de azt külsőleg kell alkalmazni nehogy lenyeld!
2022. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Napi 1-2 óra séta. Ha lenne bármi szer, ami használna akkor alig lenne kövér ember.
2022. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!