Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményed a Kasza Tibi...

Mi a véleményed a Kasza Tibi Challenge étrendről?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 13:02
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Objektíven nézve, a por, az tejsavófehérje/kazein keverék, az egyik gyors a másik lassú felszívódású fehérje, utóbbit a testépítők például lefekvés előtt isszák. Kicsit olyan a challenge por, mint a négy évszakos gumi. A tabletta meg sima rost tabletta, azért kell mellé a 4 liter víz, mert így együtt teltség érzetet ad, így ezzel az alacsony kalóriás étrenddel sem leszel éhes nap közben. A power por, igazából BCAA, a beuty drink az collagen+hyaluron stb. Bármelyik terméket megtalálod máshol is, egyik sem szemfényvesztés, mindegyik működik, csak olyan 2-4-szeresen túl van árazva. Nyilván aki kövér és fogalma nincs erről, annak nagyon jó, hogy nem a biotech webshopjában kell órákat nézeldőni, hogy mi micsoda, meg mire jó, hanem helyette "itt van ez csomag, vegyed, egyed, oszt jó lesz"! :D

A legtöbb kritika az étrendet éri, jogosan, mert csak 1 féle van. Jobb oldalakon, legalább van 4-5 különböző, súly és magasság alapján kapod meg az egyiket, nyilván a legjobb, ha sajátot csináltat az ember, persze az meg drágább. Én pl. kiszámoltam, mennyi kell az én ideális fogyásomhoz és a challenge étrend adagait növeltem annyival, hogy kalóriában jó legyen. Az összetétel sok zöldség, sovány hús, kevés CH nyilván nem rossz, bárhol máshol hasonlót állítanak össze, nekem működik.

Ami a csoportot illeti, elég autokrata :D, ha bármi olyat írsz, ami nincs 100%-ban összhangban az ott elhangzotakkal, törlik. Egyrészt idegesítő, másrészt meg érthető, ha egy új belépő kérdez valamit és arra 8-an írnak 5 különböző dolgot, honnan tudja mit csináljon? A sok történet és videó adhat lelki támogatást, van akinek szüksége van a napi 1-2 motivációs beszédre, én is ilyen vagyok.


Összeségében, az 5 lépés, ahogy én csinálom:

1. Víz: megiszom azt a napi 4 litert

2. Étrend: követem az étrendet, de növelt adagokkal, ami a saját célomhoz kell

3. Termékek: a challenge kapszula bevált, próbáltam kiváltani mással, nem volt olyan jó, így azt innen rendelem. Fehérje port főleg máshonnan, mert sokkal olcsóbb, de pl. a különleges ízek miatt néha innen is 1-1-et, illetve normális palacsinta csak a challenge-esből készül (próbáltam más márkákat is). BCAA, collagen és multivitamin máshonna, jóval olcsóbb.

4. Napirend: próbálom tartani a 8-10-13-16-19 étkezéseket, hogy ne legyek éhes és ne legyenek falási rohamok (ebben tényleg segít a rost kapszula+sok víz is)

5. "Lelki munka": ahogy mondtam, nekem tényleg kell, hogy naponta egyszer valaki bíztasson kicsit, szoktam nézni az élőket, nyilván megvan a tudásom és így el tudok vonatkoztatni a bullshit résztől, szóval nekem segít


Összeségében divat lett utálni, mert Kasza sok pénzt szakít vele. Másrészről látszik, hogy nagyon rá van pörögve, tényleg belead mindent, tény hogy rohadt drága, de ahogy írtam én is, azért lehet ezen könnyen "olcsósítani".

2023. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Birom mikor lepontoznak....14 es vagyok...

Én csak az első 2 hónapban szedtem a kapszulát, teljesen eltelít nem voltam éhes, a porokat nem ettem, ki lehet váltani a vacsit, abonett+sonka+zöldséggel. Szóval az nem igaz hogy drága, mert ha csak a kapszulát veszed meg 1 havi adag, és az ingyenes étrendet követed, eleve a boltba tudatosan mész vásárolni így kevesebbet költesz

A barátnőmmel kiszámoltuk, összességében kevesebbet költünk azóta kajára.

Ami az alap pilléreket illeti, mind régi....reggel egyél sokat este keveset ..kevés szénhidrát bevitel, igyál sok vizet . 5 ször étkezz keveset...

Ezt Tibi ügyesen keretbe foglalta, érthetőbb, hosszú távon jobban tartható

Minden nap!!!! élőzik..dolgozik vele sokat

Szóval aki irigykedik, lehet utána csinálni...

Es igen aki pl egy-egy előtte-utána képre valami nem kedveset ír..(pl terhes voltál..nem pedig lefogytál...) az igenis repül a csoportbol, jogosan

Én mint mondtam 15 kg ot fogytam az életmod váltásával, már reggelizem😊 cola helyett napi 2-3 liter vizet iszom, szóval már ezekért a dolgokért megérte belevágnom😊

Mindenkinek ajánlom😊

2023. jan. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Mire jó ez hogy törlik a nem oda illo kommentet?!


Bizony látok olyan elotte utana képet amin csak a joindulattal latnek barmi valtozast. Megis mindenki kb alva tapsol

Valami elore megirt szoveget masolnak csak be" 🔻 "

Nekem jol esik az elismeres,motivaciot ad.

De azthiszem itt semmi se motivalna ,ezek a velemenyek nem oszintek. Egy elore megirt sablon szoveget masolnak csak be ...

2023. jan. 17. 07:48
 24/25 anonim válasza:

Nincs kedvem vitatkozni....

Ez nem igaz. Mivel én 1 éve benne vagyok a csoportban sok embert láttam hogy honnan kezdte és most hol tart, 5 kg ként. Hidd el mind igazi. Az pedig hogy kedveseket irunk mindenkinek és igen a bántó megjegyzések törölve lesznek, az nem jelenti azt hogy a változás nem valós.

2023. jan. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Cimet30 válasza:
100%
A diéta hatásos. Semmi újat nem talált fel. Ha kidobod a nasit, cukros üdítőket, kenyeret akkor már fogyni fogsz. Nem kell hozzá semmi termék. Az csak marketing. Én 15 kilót fogytam a mintaétrend alapján, amit nem 100%ban követtem,hanem saját ízlésemre formáltam. A mennyiség és a minőség a lényeg, semmi más. Na nem voltam elhízva sosem, csak osszeszaladt egy kis pluszsúly. Nekem ez a 4-5 liter víz amit megisznak emberek abnormális, nem gondolom egésszégesnek egyáltalán. Lényeg, h becsomagolva tálalta az egészséges (?) életmódot.Lényeg, hogy a cuccai nélkül az étrendet tartva bárki lefogyna.
2023. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!