Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Terheseg utan megnyult egy...

Terheseg utan megnyult egy kicsit a borom mit tegyek hogy feszesebb legyen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Diéta, torna és bőrfeszesítő krémek együttes alkalmazása + sok víz ivása. (de tökéletes ereményre ne számíts) :(
2010. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem tornázni fogysz eleget a gyerek mellett, menj vele ide-oda amoda, cipelgesd, és tökéletesebb lesz az alakod, mint előtte volt :)
2010. okt. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az egyik fórumoldalon találtam egy olyan hölgyet, aki kb. 20 kg leadása után/közben vmi Oliva vagy Olivia termékcsaládot használt (krémek, és állítólag jó árban). Azt írta, hogy nem sokat kell kenni, hanem intenzíven bemasszírozni a bőrbe, majd legalább 40 percre befóliázni a bőrt. Bevallása szerint nagyon szép lett utána a bőre.


Az infóm ennyi, próbálni nem próbáltam a dolgot.

2010. okt. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oliva-termékek hatóanyaga az olivaolaj, és sokkal olcsóbb, ha a jó minöségü olivaolajjal kened a börödet. Ez egyébként is igen jó börápoló szer, A kiszáradás ellen véd, szép rugalmas lesz/marad töle a böröd, fogyás után látványosan javit a kinyúlt börön, csökkenti optikailag a terhességi csikokat, illetve a terhesség alatt használva segit megelözni.
2010. okt. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igyekezz minnel tobb zoldseget fogyasztani, ha megteheted akkor fogyassz minnel tobb friss s.repa es paradicsomlet pl.

Aztan barmilyen testapolot hasznalj, de nagyon jo a kamilla vagy a koromvirag kenocs, amibe oliva vagy mandula olajat teszel, es a rendszeres testmozgas mellett ezzel masszirozod a testedet.

A jojoba olaj es az aloavera a leghatasosabb, de nem tudom, hogy betudod-e szerezni.

4-et szultem es mindig az utobbit hasznaltam es nem log a borom, de nem is csikos.

Tehat ez igy egyben lesz hatasos, amikor belulrol is taplalod a testedet, de kivulrol is.

2010. okt. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A gyermekeddel sokat mész úgy is ide oda szaladsz utána így a torna meg van, sok zöldség gyümölcs, tiszta víz!Én még Colvita kapszulát szedtem pluszba.Nekem ez vált be.
2010. okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj plasztikai sebészhez. Én mint egy őrült diétáztam, edzettem stb. Annyit értem el vele, hogy a kinyúlt bőrtasak alatt kockás hasam volt...Plusz összeégettem a bőr és izomszöveteim az irdatlan mennyiségű hasazással. Aztán egy plasztikai műtét mellett döntöttem és nem bántam meg. Az orvos neve De Negri Nino. Üsd be a google-ba és megtalálod Budapesten dolgozik. Nagyon tehetséges doki :)
2010. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mennyiert csinalta meg?????,,,,,
2010. okt. 22. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!