Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ezt az oldalt találtam. Elég...

Ezt az oldalt találtam. Elég szimpatikus. De mit szoltok ti hozzá érdemes kiprobálni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 12. 00:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én egyszer vettem egy csodaszert, kb ilyen jókat írtak róla, csak abban nem alga volt, hanem ananász akkoriban még az volt a menő fogyasztó cucc.

napi 1 kiló fogyást ígért. tök jó volt 3 nap alatt lefogytam 3 kilót utána tök boldog lettem, hogy tényleg beválhat, majd 1 hónap mulva azon kaptam magam, hogy híztam 18 kilót és az egész szervezetemet "valami" felkavarta és tönkretette...

csak ennyit a fogyasztócsodaszerekről

2010. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én vagyok az 'utolsó'...hát szerintem akkor is nagyon nagy butaság ilyen szerekben hinni. Ez a gyenge, lusta embereknek való....de hát te tudod, szerintem nem csak az én kommentemből lehetett rájönni arra, hogy mi a válaszolók véleménye...
2010. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

El sem olvasom a többi hozzászólót, gondoltam azonnal figyelmeztetlek. VAlahogy szert tett ez a cég az e-mail címemre. Naponta kapok egy levelet, egy új csodaszerről, melyekkel egy éjszaka alatt két kilót fogyok, tíz nap alatt tízet. egy kapszula bevételével két kilót...stb....


aztán ezt feladták, most pénisz növelőről küldenek levelet. hét centit nő egy óra alatt és vastagabb és folyton áll... - ezt csak azért írtam le, hogy érzékeltessem mennyire komolytalanok

2010. okt. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!