Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 18 éves vagyok.172cm magas és...

18 éves vagyok.172cm magas és 67kg. Szeretnék 5kgtól megszabadulni, még sem sikerül. Már nincs időm tornázni a munka miatt. Szeretnék minél előbb fogyni. Hogyan tudnám ezt elérni kevés pézből? Köszönöm előre is a választ!

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

igyál sok vizet napi min. 2liter(ha unod a sima szénsavmenteset akkor szentkirályi izesitett)kevés tészta cukorból a legeslegminimálisabb adagban!!!!

húsból csak csirke vagy pulyka. sok fejessaláta és mellé még vehetsz szűzteát méregteleniteni amből 1 filtert használj 0.75 liter vizhez!!!

de sz.tem a tv előtt lenne időd tornázni PL:emelgesd a lábad négykézláb oldaltkekve ,kis törzshajlitás ,karkörzés,5 percig nyújtás a lábadra tök egyszetrű!!!És ezzel le is tudtad a napi adagot!!!

jah és ne egyél 6 után ,ebédet 1 óra előtt reggelire pedig olyan műzli ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot!!!

ha éhes vagy akkor pedig almát egyél!!!és semmi nassolás!!! XD BANÁNT SE!!!GYÜMÖLCSKONZERVET SE!!!

KB 3 HÓNAP ALATT MEGY IGY LE 5 KG :D

DE HA NAPI 15 PERCET FUTSZ VALAHOL NAON SOKAT SEGIT!!!

SOK SIKERT :D

2008. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vok!!!:D

most olvastam h ha reggel főtt tojással (só nélkül)és zöldséggel inditassz sikeresebb lesz a fogyó!!!még nem tapasztaltam de biztos jó :D

2008. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én utálok sportolni, azaz olyat amiben ugrabugra van:) Rajtam is volt súlyfelesleg, 10 kg. Elkezdtem napi 3szor enni, fontos hogy kb ugyanabban az időpontban mindig. Reggelire ált. egy szelet kenyeret valami feltéttel, zöldséggel és egy bögre tea. Ebédre egy tál sűrű leves, vagy valami hús zöldséggel, vagy krumpli zöldséggel. Vacsira meg szintén egy szelet kenyér valamivel. 1-1 gyümölcsöt is megettem valamelyik étkezéshez. Cukrot viszont nem ettem, csak annyit amennyi az ételekben már benne volt. Ittam napi 2 litert, ásványvíz, tea. Észre sem vettem, és lement rólam a felesleg. Mindenki kérdezgette hogy mit csináltam. Én meg mondtam hogy igazából semmit:) Ettem:D

2008. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Kedves elottem valaszolo:

Amit eloszor irtal az eleg jo, de a tojast nem ajanlanam, mert nagyon sok benne a zsir!

Ha van kedvetek nezzetek utana kaloriatablazatban.

(Tigi)

2008. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget, megpróbálom tartani magam a leírtakhot. Boldog új évet mindenkinek!
2008. dec. 31. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5kg kb 3hét alatt lelehet pucolni egy kis elszántsággal. megfelelő étrend edzéssel. magas fehérje tartalmú húsok, alacsony glikémiás szénhidrátok, magas rosttartalmú ételek, napi 6-8 étkezés, és kb 3 liter víz minimum lenne.
2008. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
unokatesóm tud segiteni molika7@hotmail.com
2010. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!