Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A szinefrén hatóanyagú zsírége...

A szinefrén hatóanyagú zsírégetőröl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2023. júl. 16. 16:18
 1/9 A kérdező kommentje:
2023. júl. 16. 16:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Égni fog tőle a hasad ha megiszod.
2023. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
A kalóriadeficiten kívül még mindig nem éget semmilyen gymbeamről rendelhető tápkiegészítő zsírt.
2023. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Üdv ti már prbaltatok?
2023. júl. 16. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Régen laikus kezdő koromban nem volt olyan tápkiegészítő, amit ne "próbáltam" volna, csak amióta van tapasztalatom és tudásom dietetika terén, azóta nem költöm a pénzemet átverésekre. Neked sem ajánlom.
2023. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

Vitamin, izületvédő, halolaj, fehérje. (kreatin)

Minden másra kár a pénzt költeni.

2023. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

A hazai piacon lévő vitaminkészítmények 99%-a értékelhetetlen. Még mindig nem létezik egyetlen izületvédő tápkiegészítő sem, aminek bizonyítottan lenne pozitív hatása orálisan adagolva az izületekre vagy a porcokra nézve. Amennyiben rendszeresen fogyasztasz halakat és olajos magvakat, akkor a halolaj sem indokolt. Amennyiben szilárd ételből beviszel napi 1,5 g/tskg fehérjét, akkor semmi szükség fehérjeporra. Amíg nincs kimaxolva az edzésprogramod és az étrended, addig a kreatinnak semmilyen tapasztalható hatása nem lesz.

Nem kötekedni akarok, bocsánat! Szimplán csak rá akartam mutatni arra, hogy még a felsoroltakra sem érdemes pénzt költeni, maximum ha valamelyikükre kimutatottan szükség van adott helyzetben.

2023. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek. #5. És ez semmit nem használ? Most is diétázok, ezelőtt is csinaltam mar , 100kg-rol (amivel en tulsulyos vagyok) 90kg-ra 4 hét alatt sikerult lemenni, edzés(heti5) szauna heti3 és napi 1filter ginseng slim tea. Ilyen zold tea.. 90kgval mar egesz jo vagyok 20koruli bmi vel. :) most 105vagyok, innen szeretnék 90-85re lemenni. Diéta mellett persze. ;) Ehez keresek valamit ami hatásos. Régen volt a zeatax. Nem én, egyik srác sokat leadott annak segitsegevel. Edzes es dieta mellett. Tudom "szerek" nelkul is sikerul, de valahogy ugy gyorsabb, stb.


Nekem inkabb olyan kellene amit bedobok edzes elott es ez ad energiat, kevesebb etvagy , es segit egetni kaloriat.. errol ilyet olvastam! Izzaszt, stb.

Ferfi vagyok egyebkent

2023. júl. 16. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"És ez semmit nem használ?"

Semmit. Amíg fogalmad nincs a kalóriaszámolásról, addig nem igazán van miről beszélni.

[link]

2023. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!