Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsírégető hullahoop karikáról...

Gumicukor200 kérdése:

Zsírégető hullahoop karikáról szeretnék véleményeket kérni?

Figyelt kérdés

[link]

Erről a termékről lenne szó. Valaki már probálta? Fájdalmas hosszú távon is vagy csak az első pár használatnák? Mindenféle véleményre kíváncsi vagyok☺️



2021. márc. 15. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A zsiregetes inkabb a taplalkozason mulik. Kaloria deficit kell. Hullahoppal is lehet kaloriat egetni persze. Elvileg ha folyamatosan csinalod fel ora 300kcal. De za igyse vagy kcal minuszba akkor nem ibdul meg a fogyas. Az hogy ez massziroz is nem tesz jozza a fogyashoz. Az persze nyilvan jo h nehezitett meg nem gyerek meret.
2021. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Baromság, már a gyerekeket is terrorizálják ezzel a hülye fogyókúrával, meg photoshopolt alakkal. Undorító
2021. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barmilyen mozgasra ra lehet mondani h zsiregeto.. minden energiat igenyel, igy kaloriat eget.
2021. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

keresztanyámnak volt. pár hétig próbálta 2-3 naponta, amikor már nem fájt és nem volt rajta zöld folt. Nem múlt el a fájdalom, szóval az ő esetéből tanulva én szimplán súlyozott hullahopp karikát vettem, az is tökéletes ugyanarra a mozgásra. Amitől fogyni fogsz az nem azok a kis kiálló bütykök, hanem a mozgás maga. (habár a többiekkel egyet értek, elsődlegesen az étrendet kell helyre rakni)

A súlyozott hullahopp is fájhat azelején, de ahhoz hozzá lehet szokni 1 hét alatt.

2021. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Azt gondolod, hog ez hasról fogsz fogyni? Hat nagyon tevedsz, mert nincs helyi zsírégetés
2021. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!