Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A hasamon van egy kis felesleg...

A hasamon van egy kis felesleg,na most az a problèma,hogy nem tudok belecsipni csak ha belemarkolok ugy tudom megfogni,akkor ez most háj vagy a belem fel van puffadva?

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tölts fel fotót szemléltetés gyanánt, kert így nehéz érteni, mit is kérdezel
2023. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj csak lehet most a lidliben venni ilyen crivit márkájú (k@rva hülye neve van) hasfogyasztó övet. 1500 jó magyar forint. Az a lényeg, hogy gumis és a has beleizzadik ezáltal fogyik. Én is vettem, de nem, mert olyan dagatt lennék, hanem mert télen jó lesz derék melegítőnek. (Life jack)
2023. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

,,a has beleizzadik, ezáltal fogyik"


Aztakrva, ennél nagyobb hülyeséget rég olvastam.

2023. júl. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Ez megtiszteltetés!
2023. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most reggel èszre vettem, hogy laposabb lett a hasam. Èvekig csak kólát ittam min 2 liter szènsavas italokat,redbull,cola. 5 napja csak vizet iszom. Azt hittem zsir van a hasamon,de nem, fel vagyok puffadva,de mèg mindig tartom a 101 kg honapok ota.
2023. júl. 25. 04:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amibe bele tudsz markolni és puha, az háj. Puffadás esetén kemény a has és feszül.
2023. júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hatosnak van igaza, puffadásnál olyan, mint a léggömb, feszes. Ha markolni tudod, az azt jelenti, hogy vastagabb a zsírréteg. Sajnálom, hogy el kell szomorítsalak, de van még hastájéki felesleged.
2023. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5#

101kgosan az zsír, nyugi.

2023. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!