Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tényleg léteznek hatásos...

Tényleg léteznek hatásos zsírégetők?

Figyelt kérdés
Sosem hittem ezekben, de most vettem a Biotech USA-tól egy készítményt, hca illetve cla van benne, és azt kell mondjam, hogy tényleg működik. Persze diéta mellett szedem.

2023. aug. 22. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Diéta és kalóriadeficit mellett minden szar működik, diéta és kalóradeficit nélkül pedig semmi sem. Ezért nem éri meg ezekre pénzt költeni.
2023. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Aha. Egy serpenyő olaj alá gyújtasz és ott hagyod. Az égés tuti.
2023. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Gyakorlatilag nem léteznek zsírégetők. Áttételesen néhány szer minimális szinten hozzájárulhat a zsírvesztéshez. Pl segíti a regenerálódást, így többet tud edzeni az ember.
2023. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknél egy csésze kávé is hatásosabb.
2023. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
59%
Soha nem is létezett! Ez mind lehúzás a bánatos elhízott lusta embereknek nem olyan nagy dolog kiszámolni hogy mennyi kalória bevitelre van szükség. A sok hülye azt hiszi bezabál nyakra főre mindent oszt egy a fogyókúrás teától meg kapszulától lefogynak 🤣🤣🤣 Az ilyen kereskedőket mindet sittre b@sznám de még az egész tv studiós nyomikat is akik ezeket reklámozzák. Sajnos sokan meggazdagodtak az ilyen kamu fogyókúrás termékekkel.
2023. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én normális étrendet tartok, végülis ez nem feltétlenül zsírégető, ahogy jobban utána olvastam, ez főképp étvágycsökkentő. Amúgy lehet placebó, de nálam működik, ugyanis kevésbé vagyok éhes. Azért vettem, mert kis súlyból nehezebb fogyni, nyilván nem lehetetlen, de nehezebb.
2023. aug. 22. 23:19
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem nehezebb, ha tartod a deficitet. De arra szórod el a pénzed amire akarod
2023. aug. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megfelelő életmód az ami hatásos.



Ha tablettára vagy valami egyéb csodaszerre gondolsz amit beveszel és ennyiből áll az egész olyan nem létezik.


Nagyon régen egyébként létezett párfajta csak azok zömét nem is engedték forgalomba mert már a tesztek során bukott annyival hogy működni működik, de olyan mellékhatási voltak amik több kárt csináltak mint hasznot, és haltak is már bele. Amiket meg kiengedte a piacra azokkal is voltak gondok és hamar betiltásra kerültek mert ott is volt olyan hogy betegségek alakultak ki, meg halálozás is volt stb...


Tehát létezett ilyen, nem véletlen hogy csak létezett.


Ami meg létezik legalább is a csomagolásra az van hazudva meg a marketing része is egy orbitális kamu az nyilván nem jó semmire, csak elhiszed hogy jó.

2023. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Futás, zsákolás. Amúgy én ukko reflux teaval fogytam, elnyomta a farkas éhséget.
2023. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!