Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Nature's...

Mi a véleményetek a Nature's Night FatBurn Extreme-ről?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a tapasztalatok. Érdemes, nem érdemes és miért? Heti 4 nap mozgás és megfelelő étkezés mellett lehet jótékony hatása?

2023. okt. 5. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem létezik olyan zsírégető, ami hatásos lenne. Zsírt égetni 1 dologgal tudsz: kalóriadeficit. Ez kell minden ember számára, hogy fogyni tudjon. Ezt nem én találom ki, ez egy tény, termodinamika stb.


Heti 4 nap mozgás = nem jelent semmit, amennyiben nem vagy kalóriadeficitben

megfelelő étkezés (jelentsen ez bármit is) = nem jelent semmit, amennyiben nem vagy kalóriadeficitben.


De, ha "megfelelő" az étkezésed, és fogyni akarsz, akkor a "megfelelő" étkezés miatt kalóriadeficit is van, nemde?

2023. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
A kérdésben leírt szar is csak egy kamu tápkiegészítő, még mindig csak a kalóriadeficit okoz fogyást. Mennyi a napi kalóriabeviteled, kérdező?
2023. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

megnéztem mi ez, de igazából te is utána járhattál volna.

gyakorlatilag eladnak neked 250 gr maltodextrint (szénhidrátot) 10 ezerért, amiből 1 kiló amúgy 1000 ft.

Szedjed csak :D

2023. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kijöttek tőle 47 évesen újra a pattanásaim. Amúgy a világon semmit nem fogytam tőle.
2023. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
55%
Nem ér semmit. Másfél hete iszom minden este. Alig eszem . A keto light. Na az jó volt. De ez? Kalap 💩💩
ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!