Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Neera léböjttel ki mennyit...

Neera léböjttel ki mennyit fogyott, aki csinálta?

Figyelt kérdés
Én régebben sokszor csináltam méregtelenítés és fogyás céljából, de sosem mértem magam se előtte, se utána, csak láttam, hogy formásabb lettem. Sajnos az elmúlt időben sok feleslegem lett (fogamzásgátló abbahagyása után) és rám férne egy kiadós méregtelenítés. Edzeni is fogok a jövőhéttől. 10 napig javasolják, utána csak orvosi felügyelettel. Tudnátok tanácsot adni?
2010. okt. 18. 18:39
 1/5 anonim válasza:

Bocs, hogy nem igazán a kérdésedre válaszolok. Én nem vagyok híve ezeknek a fogyasztós cuccoknak, sokkal inkább a természetes fogyásnak. Pl.: teljes kiőrlésű dolgok, cukor helyett mézzel ízesítés, 8 után nem evés, inkább több kisebb étkezés, mint egyszeri zabálás, sok gyümölcs,-zöldség és természetesen sok mozgás.

Párom így fogyott 13kg-t. Persze idővel.

2010. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

két éve februárban csináltam a neera kúrát. Négy kilót fogytam tőle, 10 nap alatt és gyakorlatilag, az első zöldségadag megevése után visszajött az egész. Viszont hihetetlenül szenvedtem és már azzal is kiegyeztem volna, hogy csak a vizet igyak....a neerára rá sem tudok nézni.


Volt valamelyik csatornán egy műsor, ahol a riporterek saját magukon tesztelték a fogyókúrás csodacuccokat. Na ezt nagyon leszólták. Viszont hipnózisra jártak aztán és attól hihetetlen mód fogytak. Valamint elégettek a szemük láttára egyetlen chips darabot, amiből majd egy kanálnyi zsír lett. Az azért elég ütős volt :)


Sok sikert! Bármit is választasz :)

2010. okt. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem egy ismerősöm csinálta meg a tíznaposat. Gondoltam, ha életben marad, akkor én is belevágok. Az ő példáján elég sok mindent megtudtam a kúráról. Közben találtam egy friss blogot ( parosbojt.blogspot.hu ), hogy valaki mit tapasztal a Neera böjt közben. Be lehet szarni rajta!

Én jövő héten kezdem el. Ha megmaradok, lehet, hogy megírom mennyit fogytam. :)

2013. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hétfőn belekezdtem a léböjtbe.

Ez a 3. nap és most elég nehéz, hogy a kollégák elmentek ebédelni. De kibírom.

2013. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Túl vagyok rajta! A 10 nap is jól ment, és a következő egy hét felépítés is. 6 kiló lejött. :)
2013. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!