Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Csinálta már valaki a juharszi...

Csinálta már valaki a juharszirup diétát? Mik a tapasztalatok? Érdemes belevágni? Főleg fogyni szeretnék.

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Érdemes lenne belevágni abba aki kitalálta... mondjuk egy baltával!
2009. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Anyám a határozott tiltásom ellenére csinálta, nem kell mondanom eredmény nélkül.

De ha belegondolsz cukorsziruppal hogy az istenbe lehetne fogyni?

Fehérje kell, nem szénhidrát ugyanis a fehérje az izmokat építi a szénhidrát meg a testzsírt növeli.

2009. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazatok van, én is elég nagy baromságnak tartom. kiváncsi voltam mások véleményére is, mert sokan vannak olyanok is, akik esküsznek rá.
2009. jún. 22. 10:46
 4/6 anonim válasza:
Én kipróbáltam nővéremmel és anyummal együtt, mindhárman napi 1 kilótól szabadultunk meg!! Szó szerint! :) De ezt nem érdemes sokéig csinálni.
2009. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
végigcsináltam, kínszenvedéssel, de végigcsináltam. tornáztam mellette intenzíven. meg is volt az eredménye, bár a kilóktól nem nagyon szabadultam meg kb 3 kg ment le de inkább formálódott a testem, tehát szép lapos volt utána a hasam. EGY HÉTIG KB...mert utána elkezdtem zabálni. odafigyeltem, hogy mit zsíros cukros lisztes kajákat akkor sem ettem de muszáj volt mindig jollaknom. és 5 kilot szedtem fel így. ja közbe ugyanúgy tornáztam... tehát egyáltalán nem ajánlom. mellesleg azóta vannak falási rohamaim. (biztos jól megjegyezte a testem azt a 10 napot) előtte soha!!! nem volt...
2010. jún. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lucky.s. válasza:
Mivel ez egy méregtelenítő,tisztitókúra,elsősorban ezt a célt is szolgálja,a fogyás mint mellékhatás tapasztalható. Ha rendesen csinálod,a megfelelő higításban és adaggal,tehát citrom facsart levével és cayenne borssal,napi két litert,teljesen megújulsz. Szerintem nagyon jótékony és egészséges. Mindig ajánlott egy ilyen kúrát végigcsinálni fogyókúra előtt,a kettőt jó lenne ha nem kevernék össze állandóan...
2010. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!