Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok tényleg hatásos...

Tudnátok tényleg hatásos zsírégetőket?

Figyelt kérdés
Azok a válaszok nem érdekelnek, amik azt írják, hogy pénzkidobas, semmi értelme stb.

nov. 14. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos nem létezik ilyen. A kalóriadeficiten és a máglyahalálon kívül semmi nem éget zsírt.
nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Kardio edzés
nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Kalóriadeficiten kívül minden pénzkidobás lesz.
nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Igen, üres hűtő.
nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Egészséges étrend, kalóriadedicit és mozgás. Ez biológia hogy semmilyen por vagy pirula nem fog zsírt elégetni
nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Kardio edzés, futás (intervallumos), ugrálókötél, úgy tudom ezek tudnak legrövidebb idő alatt legtöbb kcalt égetni.

Én futás párti vagyok mert van benne egy nagyon jó dolog: ha lefutsz egy távot, vissza is kell futni. Tehát ösztönöz arra hogy ne hagyd abba egyik pillanatról a másikra a kitűzött cél előtt, mint pl egy tornát. Lefutsz 15 percet és észre se veszed hogy valójában egy fél órás futást fogsz teljesíteni. Ràadásul fél óra futással annyi kcalt égetsz el mint 40 perc tornával, vagy egy óra biciklizéssel

nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Mozgás, sport. Tudom, nem ezt vártad.
nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Ami igazán zsírégető, az egy f.sza anyagcsere. Azt kéne valahogy elérni. Jó hormonhaztartassal, dohányzással, ilyenek.
nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az igazság nem érdekel. Mit szeretnél hallani, mit írjunk?
nov. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!