Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Megfelelő táplálkozás és...

Megfelelő táplálkozás és edzés mellé érdemes kiegészítőként zöldkávé kapszulát fogyasztani?

Figyelt kérdés
Kifeejezetten sokat sportolok, és most elkezdtem végre a táplálkozásomra is figyelni, napi kb 4-600 Kcal deficitet tudok tartani, meg is indultak lefelé a kilók. :) A zöldkávéról sok jót olvasni, mi szerint segíti hogy a szénhidrátok ne alakuljanak zsírrá, meg jót tesz az anyagcserének, meg mindenféle más élettani hatásai is vannak, amik segítik a fogyást. Ezért gondoltam megtámogatnám vele a fogyókúrámat. De őszintén, kicsit szkeptikus vagyok. Van ennek bármi alapja, tényleg besegít, vagy csak pénzkidobás? Lehetőleg nem okoskodók véléményét várnám, hanem olyanokét akik tényleg értenek a témához, vagy van vele saját tapasztalatuk.

dec. 13. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem
dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"segíti hogy a szénhidrátok ne alakuljanak zsírrá"

A szénhidrátok zöldkávé kapszula nélkül sem alakulnak zsírrá, csak ha az egyén tartós kalóriatöbbletben van, de akkor minden makrotápanyag zsírrá alakul

"csak pénzkidobás?"

Igen.

dec. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De miért kellene emellé bármi is?

Azt írtad, hogy sportolsz, figyelsz a kajára, elindultak a kilók.

Ez miért nem elég?

dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hátha kicsit gyorsabb/könnyebb lesz. Egy kis segítség sosem árt. :)
dec. 13. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!