Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbáltátok már a Bio-CLA-t?...

Próbáltátok már a Bio-CLA-t? Milyen?

Figyelt kérdés
Lehet fogyást várni tőle, ha diétázom és sportolok? Jó valamire? Tapasztalatok érdekelnének!
2009. jan. 14. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sportolsz is akkor érdemes lenne utánanézned az L-Carnitin-nak.
2009. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de érdekelne a Bio-CLA, mert kaptam egy dobozzal, de nem hallottam még tapasztalatokat.
2009. jan. 14. 15:06
 3/8 anonim válasza:
64%
Ahogy olvasom ezt sem próbálom ki, tuti rosszul lennék, és a szokásos, diéta, mozgás stb. ha így van, akkor nem kell semmit szedni, ésszel kell enni és mozogni, sajnos a minuszokban kimenni sincs kedvem, azt hiszem minden "csodaszer" így hat, esetleg, ha már költ az ember ilyenekre, nem keveset, az inspirálja hogy betartsa a diétát és elkövessen mindent. Azaz pszichésen jók ezek. Nekem kb. 6-8 kg-t kell leadnom, enni nem szeretek, az édességet szeretem, télen különösen kívánom, nyáron nem. Sajnos minden mesterséges izétől rosszul leszek. Sok sikert!
2009. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szedem, de nem hiszem, hogy ettől jobb nekem. Csak hamár megvettem. Elvileg akkor jó, ha az ember sportol, mert segít az izmok kifejlesztésében. Én csütörtök óta fogyózom komolyabban, ami annyit tesz, hogy napi 5x étkezek, és napi 45 percet (+5 perc nyújtás) step aerobicozok, így a 6 nap alatt lement 2 kg. Nem kell éheznem, ez egyszerűen az egészséges életmód. De hogy ebben mennyi szerepe volt a Bio-CLA +T-nek... Mindenesetre szedem tovább.
2009. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A Bio-CLA nem fogyasztószer, önmagában ettől ne várj semmit. A hatását hosszabb távon fejti ki, és az egészséges testzsír-izom arány elérésében segít. Csak akkor érdemes szedni, ha sportolsz. Én többször szedtem kúraszerűen, de csak alakformálásra: amikor már nincs súlyfelesleg, csak szeretnél szebben formált izmokat, illetve segít kisebb túlsúlynál, ha a diéta során megtorpan a súlycsökkenés. Erre találták ki, csak sokan nem értik a lényegét, és nem arra használják, amire való. Tehát ha betartod az étrendet, és mellette mozogsz, akkor az egyik legjobb étrend kiegészítő.
2009. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2009. jan. 16. 10:09
 7/8 anonim válasza:
100%
Én szedtem régen edzés mellé de nem fogytam legalábbis kilóra de vékonyabb lettem, átalakítja az arányokat.
2009. jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En mar 1 honapja tornaszom es dietazom, de kilo meg nem ment le. 36 eves vagyok, 2 gyermek edesanyja. Az a fogyokura , ami fiatalabb koromban bevalt, most nem hatasos. Szeretnem magkerdezni valakitol, hogy a bio cla segitene-e torna es dieta mellett lefogynom?
2010. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!