Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik fogyasztószer tényleg...

Melyik fogyasztószer tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
2008. jan. 16. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van.

NEKEM használt a szűztea és a trim24 tapasz is! Külön - külön! Kipróbáltam az L-Carnitines bogyót, nem ért semmit. Nekem.

Meglehetősen szervezetfüggő, hogy mire hogy reagálunk. Az ismeretségi körömben nem találkoztam senkivel, aki fogyott volna a teával, én 13 kg-t egy hónap alatt. Volt is rohangálás.


Alapvetően a fogyasztószerekkel az a baj, hogy utána sem hajlandó az ember lemondani a hedonizmusról, s így felesleges is nekiállni. Ha eszközként nyúlunk hozzá, s nem csodaszerként, akkor lehet hasznunkra! :)

2008. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Bio-CLA használt, mellette sokat mozogtam és az étrendemen is változtattam. Az édesség iránti vágyra pedig krómot tudok ajánlani, nekem nagyon bevált!A rosttabletta eltelít és kevesebbet eszik az ember!A legfontosabb dolog azonban hogy fejben kell eldönteni, hogy tényleg leakarsz-e fogyni!Ha nincs meg ez az elhatározás akkor semmi sem fog igazán segíteni!
2008. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
NEKEM A HERBALIFE SHAKE BEJÖTT NAGYON ( 3 HÓNAP -25 KILÓ) REGGELIT ÉS VACSORÁT HELYETTESÍT 3 DL TEJBEN VAGY VÍZBEN(TEJBEN FINIBB)KELL ELKEVERNI A MEGADOTT EVŐKANÁLNYI PORT,EZEK KÜLÖNBÖZŐ ÍZEKBEN VANNAK(VANÍLIA,CSOKI,EPER,SZTRACSI,SÜTIKRÉMES) HA MEGISZOD ÚGY ÉRZED JÓLLAKTÁL,EMELLETT A MOZGÁS SE ÁRT!! DE MINDENKINEK MÁS AZ ANYAGCSEÉJE
2008. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Ha nem mozogsz bizony egyik sem! nem szabad csak a szerekre hagyatkozni!

Tornázz, sétálj, ha nincs erre időd, akkor a házimunka - takarítás, kerti munkák- is megfelelnek :))

És a korszerű étkezés is segíthet: kevés zsír, inkább olaj, minimális édesség, sok zöldség-gyümölcs...

2008. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem az L-carnitin 1000mg hatott.este bevettem egy szemet,félóra múlva tornáztam a taposógépemen 10-20percet,és ami kg lement,vissza se jött.
2008. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
XL-S Duo. 3 hete használom. Elsősorban zsírégetésre jó. Nem okoz olyan baleseteket, mint néhány hasonló termék.
2010. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Minek kell neked fogyasztószer? Nem megy a diéta meg edzés?? Ne erőlködj...


kezdet voltam.

2010. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

Elárulom elsőnek amúgy, hogy a 13ből fele se volt zsír!!:)


kezdet voltam megint.;)

2010. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az XL-S Duo tényleg jó. Kíméletes és tényleg hat. Persze mozogni kell mellé - nálam ez némi extra gyaloglást, lépcsőzést és egy hétvégi futást jelent.
2010. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az XL-S tényleg jó. 4 hete használom, semmi para. Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogyan jövök rá, hogy van-e kagylóallergiám (az kizáró ok), de megkockáztattam :)
2010. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!