Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Rff reduce jat -jast fogyokura...

Rff reduce jat -jast fogyokura tab. amit a tv be az rtl klubon 10 órakor szokták reklámozni? Hatasos? Lefogy tőle?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A hiszékenyek pénzt költenek a "csodaszerekre", hátha megússzák azt az energiabedobást a fogyásnál, amit a hízásba örömmel belefeccoltak...

Ha léteznének csodaszerek, nem lennének kövér emberek sehol a világon.

Fogyni akkor lehet, ha több energiát égetsz el mozgással és tudatos táplálkozással, mint amennyit beviszel. Ezen kívül nincs más hatásos módszer, sem tea, sem pirula, sem mágneses fülbevaló, sem semmi.

A fogyáshoz akaraterő és önfegyelem kell.

A kereskedők igyekeznek kihasználni a lusták reménykedését, és ebből egész jól megélnek.

2009. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Akiket a tv ben megkérdeztek, 4 havi adagtól kb 10-12 kg körül fogytak. Szerintem kicsi odafigyeléssel és mozgással ennél többet lehet fogyni tabletta nélkül.
2009. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap alatt 10 kilónál többet egy átlagos súlyú, nem túl sok felesleggel bíró ember miért akarna fogyni, ha van egy csepp esze???

Az, hogy a tévében megkérdeztek embereket azt nagyon blőd dolog hitelesnek venni... A fizetett riportalanyok azt mondják, amit mondaniuk kell. Lehet, hogy lefogytak, de tutti, ezer százalék, hogy ezektől a...

2009. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia! A tvben úgy reklámozzák, hogy kaja előtt kell bevenni 6 deci vízzel, asszem. Namost, ha én kaja előtt megiszok ennyi folyadékot, tuti nem leszek olyan éhes, és nem eszek annyit. Akkor meg mi a fenének fizessek a bogyóért? Szóval nagy átverés, mint általában minden tvreklám.
2009. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!


Engem meggyőzött ez a reklám, sőt ismerem is az egyik szereplőt személyesen, aki azt mondta, hogy mindannyian a tablettától fogytak le, de betartották a tabletta mellé kapott diétát is. Csodabogyók szerintem sincsenek, mert akkor nem lennének kövér emberek a világon. A legfontosabb az egészséges étkezés, az RFF mellé adott diéta rászoktat az egészséges étkezésre, az RFF-től viszont nem leszel annyira éhes. Van egy klubja az RFF-nek (www.rffklub.network.hu), ahol egy csomó mindent meg lehet tudni róla, kérdezni lehet azoktól, akik használták. Szerintem érdemes megnézni.

2009. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!