Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez normális? Nem tudom miért,...

Migu kérdése:

Ez normális? Nem tudom miért, megjött, pedig még lenne két hetem. Szerintetek az edzés, vagy az almaecet miatt van? A fogamzásgátló hatását csökkenti az almaecet?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy diétát (almaecet, fógyitea, zabkorpa, sok gyümölcs és teljes kiőrlésű pékáruk) és mellette 100felülés, nyújtások.
2011. febr. 10. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a 100 felülést nevezed "edzés"-nek?...

Ettől nem lehet...

2011. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugi, velem is ez volt. Ha hozzászokik a szervezeted, beáll megint:)
2011. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
100felülés,súlyzózás,fekvőtámasz,kocogás,szobabiciglizés,comb és vádli és nyújtás-erősítés..csak azt írta ki,hogy túl sok karakter..heti5*60perc.8napja csinálom.azért tettem fel a kérdést,mert szerintem túlzásba estem,de mivel jól esik nem foglalkoztam azzal a ténnyel,hogy fokzatosan kellene csinálni..és megijedtem hogy a gyógyszer nem hat vagy túlhajszoltam magam..
2011. febr. 10. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:

ez egy k.urva szar diéta, hol vannak a fehérjék az étrendedben?


amúgy meg nem jött meg, hanem közti vérzésed van...valószínű, hogy a helytelen, tápanyaghiányos diétád is közrejátszik...beszélj a háziorvosoddal, és beszélj vele a fogyókúráról is

2011. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!