Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » L-karnitin rágótablettát...

L-karnitin rágótablettát vettem. Az van ráírva, hogy két tabletta a napi adag, de az csak 300 mg. Sok helyen meg olvasom, hogy minimum 1000 mg kell edzés előtt! De úgy érzem mégis használ. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Kb 15 perccel szoktam edzés előtt azt a két darabot elrágni, és sokkal-sokkal jobban bírom az edzést és nagyságrendekkel jobban izzadok. (Kb 40 perces mozgásról van szó, és már 10 perc után izzadok mint a ló, holott alapból 20 perc után is alig izzadok és még el is fáradok..)


Ezek szerint maradhatok ennél a 300 mg-os adagnál? Sajnos még ez is elég drága volt, 2300 ft és csak 30 darab van benne :/


2011. febr. 20. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

edzés előtt szedj hármat

elég csak edzés előtt szedni

2011. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, megfogadom! Úgy sincs időm minden nap 4
2011. febr. 20. 15:53
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi túl korán elküldte és nem vettem észre -.-" :D

Szóval nincs időm úgyse mindennap 40 percet tornázni..

De amúgy ma voltam boltban (DM) és kapszulát láttam, dupla akkora kiszerelésben, mégis több van benne de feleannyiba kerül.. sokkal jobban járok vele és egy picit többet is be tudok venni:)

2011. febr. 21. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!