Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Reductil vagy Lindaxa?

Reductil vagy Lindaxa?

Figyelt kérdés

Kinek melyik, hogy hatott?

Mielőtt valaki a sportolásról elkezdene papolni, megkérem, ne tegye!

Mindennek meg van az oka (annak is, hogy ezt a kérdést miért a fogyasztószerek témában tettem fel, és nem a "fussunk naponta 10 km-t" témában).


2011. márc. 4. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
no xplode
2011. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a hatoanyag,tehat teljesen mindegy.En sajat tapasztalatbol irom hogy par tabletta utan olyan szivdobogasom volt hogy ijedtemben eldobtam a kukaba az egeszet.Tehat nem hiaba tiltottak be...Persze lehet hogy nem mindenkinel produkal ilyesmit viszont ez volt az ok is a betiltasra:szivproblemat okozott a betegeknel.Es azert veszelyes mert a kozponti idegrenszerre hat.En azota 30 kg.-t fogytam azzal a modszerrel amirol te hallani sem akarsz...
2011. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Isten ments egyiket sem!!!!!!

Én is akartam szedni de az orvosom azt mondta felejtsem el. Olyan anyagokat tartalmaz amik az agyra hatnak és nem ismertek a hosszú távú hatásai a reductil azt hiszem azóta már be is lett tiltva.

Anyósom most a hoodiát szedi neki nagyon bevált egyáltalán nem éhes alig eszik és már 14 kilót fogyott egy hónap alatt. Ez gyógynövényes tartalmú. Esetleg próbáld meg azt.

2011. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Tetszik ez a szöveg hogy ne papoljanak a mozgásról. Én is utálom ha nem a kérdésre válaszolnak mellesleg múltkor én is ilyen kérdést tettem fel és jöttek nekem a rubint rékával meg ilyenekkel csak azt nem tudják, hogy oilyan porckopás van mindkét térdemben hogy örülök ha a lépcsőn felvisznek a lábaim. Úszni kéne de nincs uszoda akörnyéken sehol. Hízni pedig hormonprobléma miatt híztam meg szóval sok háttérinformációt nem oszt meg az ember a kérdéssel mert akkor 5 oldal lenne a mellékes szöveg ezért nem értem miért nem a kérdésre válaszolnak sokan.

BOCSI AZ OFF-ÉRT de ez nagyon kikívánkozott:D

2011. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jajj, most olvasom a sportolásról kiírt hozzászólásodat, nekem se időm, se engergiám nincs hozzá :( Egyszerűen úgy érzem hiányzik az agyamból az a sejt, ami a mozgásra ösztönöz...
2011. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jajj de birom azokat a konzervativ okoskodó embereket akik ha fogyigyógyszerröl hallanak akkor Úristen meg Jézusom.Miért nem megy el Katolikusnak vagy Krisnának azt ott vezeklhet.2011 et írunk,Üdv a földön.Egészségtelen a dohányzás,amit a boltba megveszel meg az is ha kimész az utcára és belélegzed a sok mérget amit az autók az arcodba nyomnak.
2011. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!