Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Svájcban forgalomban van a...

Svájcban forgalomban van a nálunk betiltott Reductil vagy Lindaxa?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 11:30
 1/9 anonim válasza:
0%
Nem kéne ezen agyalnod,nem véletlenül tiltották be,ártalmas az egészségre,nehogy már te csakazértis szedjed.Próbálj lefogyni másképp,például egyél kevesebbet.
2010. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem válasz a feltett kérdésre.. :) Továbbiakban nem reagálok az ilyenekre
2010. márc. 16. 13:02
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Józsefvárosi piacon lehet kapni, ha szerencséd van.

De amúgy az elsővel értek egyet.

2010. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Pf ti egy ilyennek nehogy segítsetek már. Azt mondja nem válaszol az ilyenekre...:D Röhejes vagy, hogy a gyengeséged miatt káros anyagokra költesz.Sok sikert!;)


kezdet voltam.

2010. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó szórakozást! Kár, hogy gőzötök sincs miért kérdeztem. Élvezkedjetek! Hajrá! Unatkozó idióta... Csók
2010. márc. 17. 17:49
 6/9 A kérdező kommentje:
...és lehet. A buta Svájcban lehet. 165cm-hez 52kg-mal nem hinném, hogy nekem szükségem volna rá....:) :)
2010. márc. 17. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát engem az nem érdekel, te mennyire vagy vékony vagy kövér.
2010. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:-)
2010. márc. 18. 08:39
 9/9 A kérdező kommentje:

Akit érdekel: Háziorvos felírhatja a Reductilt, amit Svájcban ki lehet váltani a gyógyszertárakban. Akinek van ismerőse v. rokona na meg felesleges pénze( sokkal drágább mint itthon volt)az kiküldi a receptet és csomagban megkéri, hogy postázzák. Inkább így, mint a feketén kapható változatot. Sose tudhatod, hogy valóban eredeti! Ne vedd meg!

Akit nem érdekel,de itt pattog: Drágáim! Nyugodtan lehet idegbajoskodni...rólam lepereg, mint Tesómról a kilók.... mindenkinek a saját felelőssége.

2010. márc. 18. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!