Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan zsiregeto kapszula...

Van olyan zsiregeto kapszula amit kiprobaltatok es hatasosnak bizonyult de nem tul draga?

Figyelt kérdés
Nagyon erdekelne de mondhattok hazi praktikakat is vagy naturalis praktikakat.
2011. ápr. 9. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

"Van olyan zsiregeto kapszula amit kiprobaltatok es hatasosnak bizonyult de nem tul draga?"


Szuper naturális praktika pl a sport. Nem kötekedésből írom, de ez tényleg így van. Én is voltam olyan időszakában az életemnek, hogy ilyen bogyóktól vártam a csodát, de ha megnézed, mindre ráírják, hogy nem helyettesíti a változatos és egészséges életmódot, illetve hogy diéta és rendszeres mozgás MELLETT segítHET. Namost ilyen feltételes módú vacakokra kár pénzt kiadni, a sport meg a diéta meg önmagában is hat, nem kell mellé többezres bogyó.

2011. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

14.18 Ámen

Plusz nem ártana egy tökéletesen kitalált és BETARTOTT étrend!!

2011. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!