Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az érdekelne, hogy mennyi idő...

Az érdekelne, hogy mennyi idő múlva észrevehető az almaecet hatása?

Figyelt kérdés
Úgy használom,hogy reggel éhgyomorra,ebéd előtt tizenöt perccel és lefekvés előtt(mindegyiknél egy evőkanálnyit összekeverek egy kevés vizzel)
2011. ápr. 13. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

ha mellette zabálsz, semmikor.

ha mellette alig eszel valamit, akkor pár héten-hónapon belül: olyan gyomorfekélyed lesz, hogy nacsak :(

2011. ápr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Gratulálok,hogy birod az izét??
2011. ápr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kolléganőm napi 1,5-2 literes üvegbe keverte be,azt minden nap itta,egész nap rájárt.20 kiló ment le róla fél év alatt.Ugyanúgy evett mint előtte,és semmit nem sportolt,a mozgás annyi volt,hogy napi 12 órát dolgoztunk egy multinál,eladó-árufeltöltőként.Tehát ennyi mozgás,plusz munkába menet-jövet,napi kb.15-20 perc menés.Szépen,egyenletesen fogyott,de azt mondta az almaecetes víz szörnyű volt.

Sajnos amint abbahagyta,sokat visszahízott.

2011. ápr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én nem zabálok és nem is eszek kevesebbet,csak annyit amennyit előtte is.Egy hete használom.Egyébként csak 3-4 kilót szeretnék leadni...168cm és 61 kg vagyok.

és ha naponta csak egyszer innám attól még ugyanúgy hatna?Csak mert egy gyomorfekély nem hiányzik:(

2011. ápr. 14. 10:47
 5/5 anonim válasza:
en is 168/169cm es kb 59/60kg vagyok, nagyon szeretnek leadni vagy 5/6kg csak sajnos lusta termeszetu vagyok es a hasamat pedig nagyon szeretem,nem nagyon tudok koplalni. a tavaly nyar elott fogytam le 55kgra a munkahelyemen kb 30fok meleg volt es kb mint a szauna,leizzadtam magamrol a kg-kat rettenetes gyorsasaggal. Most telen nincs meleg es fel is szedtem azt az 5 kgot. Kinomba iszom az almaecetet,varom a csodat, :))mindenfele olvasok egyik azt irja semmit nem er,masik meg hogy fogyott tole, mar nem tudom mit higgyek,az biztos kb 3 napja ugy iszom mintha fizetnek,az izet is elviselem csak hatna
2012. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!