Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek és a tapaszt...

Mi a véleményetek és a tapasztalatok a Lipo+ról?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki? Mire számíthatok? Most tartok a 4.napnál. www.laposhas.com
2011. máj. 6. 06:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A matekon múlik minden! :D


A képlet úgy néz ki, hogy JÓL ÖSSZERAKOTT DIÉTA + MOZGÁS + BÁRMILYEN CSODASZER = FOGYÁS


A másik egyenleg meg az, hogy JÓL ÖSSZERAKOTT DIÉTA + MOZGÁS = FOGYÁS


Feladat: A két egyenlet alapján, határozzuk meg, hogy mennyi a CSODASZEREK értéke!


Remélem menni fog :)


Ami az említett csodaszert illeti... megnéztem a honlapot... semmi extra nincs ebben amitől többet fogynál... ez a FOS-nak nevezett összetevő, meg olyan, mint egy vicc :) Mintha a gyártó ki akarta volna írni, hogy tényleg mit ér az egész...


Nem kell használni semmi ilyet.

Én 90 kiló vagyok kockás hassal, két dolgot használok zsírégetésre: Tökéletes étrend és mozgás.


Ennyi a lényeg.

2011. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha már matek:


Ha több energiát viszel be a szervezetedbe, mint amit elhasználsz = hízol

Ha ugyanannyit = stagnálsz

Ha kevesebbet = fogysz.

Ilyen marha egyszerü.

Rengeteg "táblázat" van a neten mindenhol, melyik tevékenység mennyi energiát követel. Az élelmiszerekről szintén. Innentől már tényleg csak matek.

:)

2011. jún. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!