Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen táplálék-kiegészítőket...

Milyen táplálék-kiegészítőket ajánlanátok? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok, itt a nyár, és arra szeretném használni, hogy megszabaduljak a feleslegem nagy részétől, 18 éves vagyok 188 centi és 120 kg. a Norbi update 1-2-3-as beosztása szerint étkezek és heti 3-4 alkalommal járok futni.


ehhez szeretnék kérni tippeket a zsírégetés segítéséhez, ha tudnátok ajánlani pár jó táplálék-kiegészítőt.

De azt nem szeretném h a szervezetemre káros hatással legyen, vannak olyan termékek, amik nem károsak?


mert sokan ijesztgetnek h impotens leszek meg ilyenek, felvilágosítanátok? : ) előre is köszönöm


2011. jún. 6. 20:50
 1/5 anonim válasza:

Én a nitro-x ajánlanám biotech-től,az ugyan önmagában nem

fogyaszt de segít hogy jobban pörögj tőle ezáltal jobban

bírod majd a futásokat.

2011. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tuti nitrogénoxid termék kell neki lol


A táplálékkiegészítők nem károsak, élelmiszerek, boltban kaphatók. Nincs szükséged semmilyenre, diétára van szükséged és normális edzésre, nem norbigörény idiótaságaira.

2011. jún. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a sportot ajánlanám táplálékkiegészítőnek, és Norbi is ezt tenné.
2011. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én L-karnitint tudnék ajánlani:) De szigorúan csak mozgással nélküle semmit sem ér.. úgy olvastam, hogy akkor is segít, ha pl. stagnál a fogyásod. :) Nekem bevált már.
2011. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az L-karnitint én is hallottam már, de szerintem 1-2 hónapig nem használok ilyeneket, majd utána, ha esetleg lelassulna a fogyásom vagy ilyesmi.


Köszönöm a hasznos válaszokat! :)

2011. jún. 7. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!