Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki tud a Reductilhoz...

Batizi Tímea kérdése:

Valaki tud a Reductilhoz hasonló hatású bogyót amit még nem tiltottak be?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudok ilyet.


DE te még nem gondolkodtál azon, hogy vajon MIÉRT tiltják be ezeket? Mert ha tudod a választ, akkor nem akarsz ilyesmoket szedni.

2011. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adipex Retard, nekem bevált, az orvosom ajánlotta.
2011. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És azt az adipexet az orvos írja ki? Az nincs betiltva?

A legelső kommentjére csak annyit hogy van ahol nincs betiltva akkor csak nem annyira veszélyes. Az egy dolog hogy káros az egészségre de manapság mi nem az?

2011. máj. 13. 13:03
 4/8 anonim válasza:
irtam privit a mailedre
2011. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Írtam választ az e-mailra.
2011. máj. 15. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Állítólag az Adipex felgyorsítja a szívet nagyon...Szedi valaki,jó???
2011. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sziasztok, én szedtem az adipexet, 16napig, lement 6kiló. elveszi az étvágyadat, kicsit begyorsítja a szívedet, de nem vészesen. felemeli a pulzust, olyan, mintha egész nap tornáznál(persze nem durván) emellé rengeteg energiát ad, amit ugye le kell vezetni. az nagyon fontos, hogy napi 3L fogyaték meglegyen! minél többet iszol, annál gyorsabban hat! nem vagy véletlen pécs környéki?
2011. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia. Én ma vettem be a második szemet. Nekem felvitte a vérnyomásom 120 ról 140re de nem vészes.Szóval magas vérnyomásúak nem szedhetik. Nagyon sokat iszom tőle de egyáltalán nem vagyok éhes, kibírnám hogy semmit ne egyek de az nem jó. Valakinél álmatlanságot okoz, én tudtam tőle aludni. Egy hét múlva mérlegre állok majd írok mennyi ment le. De az fontos hogy jó helyről vásárolj mert sok a hamis. Ha tényleg érdekel írj e-mailt é tudok neked rendelni biztos helyről.
2011. máj. 18. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!