Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy hívják azt a fogyasztó...

Hogy hívják azt a fogyasztó eljárást, amit a következő kép csinálnak? :

Figyelt kérdés
akupunktúrás tűt szúrnak az emberbe, majd kis csipesz alakú valamit tesznek rá és áramosságot vezetnek a tűkbe és ez által fogy az ember. Válaszokat előre öszönöm
2011. máj. 20. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Úgy hívják hogy PARASZTVAKÍTÁS.
2011. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
pontos adatokat nem tudok, a tv2-n mutatták, hogy hogy csinálják, és hogy Molnár Anikó hány centit fogyott 2 hónap alatt különböző helyeken. Ja és megengedhetetlen ez a stílus, még ha idegenek is vagyunk egymás számára....
2011. máj. 20. 20:50
 3/15 anonim válasza:
Mi volt a baj az első hozzászóló stílusával?
2011. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
elsősorban, hogy nem a kérdésre válaszolt... én feltettem egy kérdést amire a választ szeretném tudni, nem pedig a magánvéleményeket.
2011. máj. 20. 20:59
 5/15 anonim válasza:
Jaa, csak hogy ez sajnos nem magánvélemény, hanem igazság.
2011. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy attól hatásosabb lesz ha valaki idejön és megmagyarázza neked hogy az elektromosan stimulált tűvel szurkált zsírsejtek lebomblanak, és nem kell többet diétázni, odafigyelni, lehet ZABÁLNI, nem kell edzeni, és csak a kezelésenként 20 ezret kell kifizetni, és 8-10 kezelést mondanak hatásosnak, hiszen a Marsianikó meg a Kustáncilia kutyája is ezzel fogyott?
2011. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
miért gondolja az ember rögtön azt, hogy ha feltesznek egy kérdést a fogyókúrával kapcsolatosan, akkor biztos, hogy ki akarja próbálni, és azért kérdezi meg
2011. máj. 20. 21:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Valahogy onnan sejtjük, hogy érdekel a dolog, mert megsértődtél, amikor kiderült, hogy kamu a dolog!
2011. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
miből gondolja, hogy megsértődtem ?
2011. máj. 20. 21:12
 10/15 A kérdező kommentje:
érdekelni persze, hogy érdekel, különben nem tettem volna fel a kérdést... amúgy meg azért érdekelt, hogy mi a neve az eljárásnak, hogy utána tudjak járni, hogy valóban lehetséges ez a módszer, mert pályaválasztás előtt álok és ha ez a módszer biztos és jó és olvastam róla és hatásosnak bizonyul, akkor esetleg választhatnám, mint későbbi szakma
2011. máj. 20. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!