Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Merjem fogyasztani a Herbalife...

Merjem fogyasztani a Herbalife shake-et? Nem fogok csalódni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Pár napja voltam tanácsadónál.Erről a shake-ről beszélt,de akkor még nem mertem belevágni mert félek hogy nem fogok tőle fogyni,mert én kicsit sokallom az árát és nem akarok csalódni!Igaz mutatott képeket akiknek sikerült,hogy amikor elkezdte ezt inni akkor hogy nézett ki és a kúra végén hogy néz ki.Hát kicsit meglepődtem,hogy 1év alatt 60kg le tudott adni ezzel a szerrel!Tapasztalatokat várok!Előre is köszi a válaszokat!
2011. jún. 10. 17:59
 1/10 TOMAtm ***** válasza:
nincsenek csodaszerek,csak diéta és sport.ill van néhány de olyan egészségkárosító mellékhatásai vannak h nem irom le a nevüket,mert a kétségbeesett fogyózók mindenre képesek és beszednék.
2011. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat várok! :D
2011. jún. 10. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:

ha 60 kg túlsúlyod van, akkor orvoshoz menj, ne kuruzslóhoz


vizsgáltasd ki magad, kérd ki a dietetikus tanácsát és sportolj...eleinte séta (menhelyről hozol egy kutyát vagy elmész segíteni egy menhelyre és mozogsz a kutyákkal, így rá leszel kényszerítve a mozgásra, pláne, ha örökbe fogadsz egy nagy testű mozgásigényes ebet) úszás, majd bringázás

2011. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. leírta a tapasztalatot. nincsenek csodaszerek.

ha beteg valaki vagy tömi a majmot, akkor zsír rakódik le, tartalék képződik. ilyen tökéletes az emberi test, ezzel nem tudsz mit kezdeni normál körülmények között.

2011. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem 60kg felesleg van rajtam .. -.-" valahogy nem ilyen válaszokra vártam!!
2011. jún. 14. 20:55
 6/10 anonim ***** válasza:

pedig itt a lényeg, ha valamire megvan a saját válaszod, akkor ne tegyél fel kérdést mert mi nem ismerjük a saját objektív meglátásodat.

leginkább szubjektíven írnak / írunk, a valósághoz viszonyítva a dolgokat. és ebben a világban a szervezet energiaforrásként használ fel zsírt. kész :)

2011. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyanoknak kérem a válaszát kiknek van tapasztalatuk!! köszönöm :D
2011. jún. 16. 10:33
 8/10 Edit9010 válasza:
Keress meg priviben.Szívesen átadom az enyémet,mert tejérzékeny vagyok és így nem tudom felhasználni.
2011. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem tudom,még aktuális-e.Én pár éve ittam,nekem nagyon használt.Nem voltam tőle éhes.Most megint el kezdtem inni,remélem használ megint.Amúgy sikerült tőle fogyni...
2012. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 reekkii95 válasza:
Szia én 23 kilót fogytam tőle eddig.Nekem nagyon bevált sokkal jobb a közérzetem több az energiám,látványos az eredmény. Rengeteg centitől szabadultam meg. Bátran tudom ajánlani. :)
2018. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!